męskie stylizacje tygodnia
Instagram

W ostatnim plebiscycie na najlepszy męski look tygodnia Dawid Kwiatkowski pokonał wszystkich! Teraz może to nie być takie proste, bo Dawid musi pokonać takich gwiazdorów, jak: Michał Szpak, Baron, Tomasz Ciachorowski czy Artur Sikorski. Zdecydujecie, która męska stylizacja była najlepsza tym razem! Czy znów wybierzecie Dawida Kwiatkowskiego?

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski w kolorowej koszuli
...
Instagram

Dawid Kwiatkowski połączył sportowe spodenki z koszulą z napisami. Jego look jest wyjątkowo przemyślany - wokalista postawił na jeden dominujący kolor - czerwony, który przewija się w całym zestawie.

Michał Szpak
Michał Szpak w czarnej koronkowej bluzce
...
East News

Michał Szpak jak zwykle zaskoczył swoim lookiem! Artysta, który słynie z oryginalności, zaprezentował na sobie koronkową bluzkę z lekko rozkloszowanymi rękawami, którą połączył ze skórzanymi spodniami. Uwagę zwracają też oryginalne kolczyki Michała - krzyże. 

Baron
Baron w czarnym total looku
...
ONS.pl

Baron najwyraźniej nie jest fanem intensywnych kolorów, bo zazwyczaj stawia na ciemne total looki. Muzyk zdecydowanie ma swój styl, na który składają się luźne spodnie i duże t-shirty. Tym razem wybrał czarny zestaw, który przełamał białymi sneakersami. Ciekawe, czy w tej stylizacji swoje palce maczała Julia Wieniawa? ;)

Artur Sikorski
Artur Sikorski w dżinsach z dziurami
...
Instagram

Artur Sikorski udowodnił, że minimalizm wciąż jest na topie. Wokalista pokazał się w białym t-shircie i w spodniach, które zwracają uwagę - miał na sobie dżinsy z dziurami. Taki model wciąż nie wychodzi z mody!

Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski w dżinsowym total looku
...
East News

Tymczasem Tomasz Ciachorowski ceni sobie ponadczasowy dżins. Aktor zaprezentował się ostatnio w dżinsowym total looku, a jedynym elementem wyróżniającym się w jego stylizacji była żółta koszulka polo. Gwiazdor "M jak miłość" najwyraźniej doskonale wie, że żółty to kolor tego sezonu!

Więcej na temat stylizacje gwiazd
Wyniki plebiscytu:
Dawid Kwiatkowski...
Michał Szpak...
Baron...
Artur Sikorski...
Tomasz Ciachorowski...