Plebiscyt męski  Szpak, Kwiatkowski, Majdan

W ostatnim plebiscycie zwycięzcą został Mateusz Szek. Stylizacja Matta z "Hotelu Paradise" z czarnym kolorem w roli głównej zachwyciła jego fanów. A kto tym razem zdobędzie tytuł najlepiej ubranego gwiazdora miesiąca? Wybór nie będzie łatwy, a zwycięzca  pojawi się w nowym numerze "Party"!

Na uwagę zasługuje sceniczna kreacja Michała Szpaka, nowy look Damiana Kordas, którego zobaczymy w nowym sezonie "Dance dance dance", klasyczny zestaw Radosława Majdana i modny look Karola Pieszko. W stylowym plebiscycie nie mogło zabraknąć też Dawida Kwiatkowskiego, który ostatnio zaskoczył nowym wizerunkiem. 

Zobaczcie wszystkie stylizacje i zagłosujcie w naszym plebiscycie! 

Michał Szpak
Michał Szpak
Zagłosuj
East News

Michał Szpak w lutym pojawił się na scenie na Walentynkowym koncercie Polsatu i zachwycił swoją kreacją sceniczną. Gwiazdor tym razem zdecydował się na nieco mniej ekstrawagancki zestaw niż zazwyczaj, ale i tak od czarnego garnituru trudno oderwać wzrok. Czy ten look zasługuje na wygraną w plebiscycie na najlepszą stylizację miesiąca?

Karol Pieszko
Karol Pieszko
Zagłosuj
Instagram / piechuvx

Karol Pieszko w sieci znany pod pseudonimem @pieszkovx to jeden z najbardziej popularnych polskich TikTokerów, gdzie ma ponad milion obserwujących. 21-latek należy do Team X 2, prowadzi swoje konto na Instagramie i kanał w serwisie YouTube. Na swoim instagramowym koncie od czasu do czasu prezentuje swoje stylizacje, które zawsze nawiązują do aktualnych trendów. Co powiecie na ten look?

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski
Zagłosuj

Dawid Kwiatkowski niedawno zaprezentował swój najnowszy singiel "Bez Ciebie" i pochwalił się nowym wizerunkiem. Artysta zapuścił włosy, a jego styl ubierania mocno nawiązuje do lat 90. Nas zachwycił zestaw z czarnymi jeansami, wzorzystą koszulą i ocieplaną kurtką jeansową. Dawid Kwiatkowski powinien wygrać w stylowym plebiscycie?

Damian Kordas
Damian Kordas
Zagłosuj
Instagram / damiankordas

Damian Kordas w świecie show-biznesu zaistniał dzięki wygranej w programie TVN "Masterchef". To otworzyło mu drzwi do dalszej kariery i niedawno wygrał też "Taniec z gwiazdami, a teraz będzie próbował swoich sił w trzeciej edycji "Dance dance dance". Fani Damiana Kordasa już okrzyknęli go faworytem tej edycji, a my zwracamy uwagę na stylizację przystojnego kucharza. Ten zimowy zestaw to prawdziwy hit. Sami spójrzcie!

Radosław Majdan
Radosław Majdan
Zagłosuj

Radosław Majdan to bez wątpienia jeden z najlepiej ubranych mężczyzna w polskim show-biznesie. Były piłkarz zazwyczaj stawia na klasykę, która jak wiadomo zawsze się sprawdza i co ważne pozwala unikać modowych wpadek. Tym razem naszą uwagę zwrócił zestaw w ciemnych kolorach. To idealna propozycja na okres przejściowy między chłodną zimą a ciepłą wiosną. Zgadzacie się?

Wyniki plebiscytu:
Michał Szpak...
Karol Pieszko...
Dawid Kwiatkowski...
Damian Kordas...
Radosław Majdan...