Dakota Johnson Dakota Johnson Dakota Johnson Dakota Johnson Dakota Johnson
Dakota Johnson
East News
1/5
Dakota Johnson
East News

 

Dakota Johnson pojawiła się niedawno na gali Hollywood Film Awards 2017 w czerwonym garniturze i... skradła wieczór! Nieoczywisty wybór stylizacji gwiazdy zwracał uwagę fotoreporterów, a przez zagraniczne portale została opisany jako jeden z hitowych na tej imprezie. Dakota Johnson miała na sobie bardzo elegancki komplet o fasonie oversize w kolorze nieco przygaszonej czerwieni. Marynarkę zdobiły duże, czarne guziki. A spodnie były klasycznie zaprasowane na kant. Całości lekkości dodały sandałki oraz naszyjnik, podkreślający ponętny dekolt. 

 

Zobacz też: Jak dobrze znasz film "Ciemniejsza strona Greya"? Sprawdź się w naszym QUIZIE!

 

Ta stylizacja to mocny kontrargument dla wszystkich, którzy nadal uważają upierają się przy opinii, że najlepszy wyborem na wieczorne wyjście jest elegancka suknia. Zobaczcie świetną stylizację Dakoty Johnson i... zmieńcie zdanie!

 

Polecamy: Zmęczona, opuchnięta twarz... Co się dzieje z Dakotą Johnson? Na czerwonym dywanie nie zaprezentowała się dobrze...

2/5
Dakota Johnson
East News

 

Czerwony garnitur, który miała na sobie Dakota Johnson podczas gali Hollywood Film Awards pochodzi z kolekcji marki Calvin Klein.

3/5
Dakota Johnson
East News

 

Dakota Johnson powoli staje się ikoną stylu. Gwiazda chętnie stawia na minimalistyczny, oszczędny styl, proste fasony, najchętniej z głębokim dekoltem. I nic dziwnego! Aktorka ma się czym pochwalić.

4/5
Dakota Johnson
East News

Naszej redakcji ta stylizacja Dakoty bardzo przypadła do gustu.

5/5
Dakota Johnson
East News

A Wam jak się podoba? 

Więcej na temat Dakota Johnson