CCC razem z Małgorzatą Kożuchowską, akcja przeciwko koronawirusowi
Materiały prasowe CCC

Małgorzata Kożuchowska bierze udział w akcji CCC w związku z koronawirusem!

CCC razem z Małgorzatą Kożuchowską, akcja przeciwko koronawirusowi
Materiały prasowe CCC

CCC razem z Małgorzatą Kożuchowską informuje, że przyłącza się do akcji #zostańwdomu. Wszystkie sklepy stacjonarne CCC zostały zamknięte, jednak marka przypomina, że zakupy możecie robić cały czas online. Co najważniejsze, jeśli kupisz buty marki Lasocki (do 20 marca 2020 roku) w CCC, 10 złotych z każdej sprzedanej pary zostanie przeznaczone na wsparcie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego przy ul. Koszarowej we Wrocławiu. Szpital ten zajmuje się leczeniem pacjentów z podejrzeniem lub potwierdzonym zakażeniem wirusem SARS-CoV-2:

#CCCrazemmożemywięcej 👊 #Zostańwdomu i pomagaj razem z nami w walce z koronawirusem! Dziś i jutro przekażemy 10 zł ze sprzedaży każdej pary butów marki LASOCKI na wsparcie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego przy ul. Koszarowej we Wrocławiu, który zapewnia miejsca do leczenia pacjentów z podejrzeniem lub potwierdzonym zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 - czytamy na Instagramie CCC.

W momencie pandemii koronawirusa to wspaniały gest. W walce z koronawirusem liczy się każda złotówka! Małgorzata Kożuchowska przypomina o akcji CCC i Lasocki.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez CCC (@cccshoesbags)

Weźmiecie udział?

 

Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48