Party Stories
CCC razem z Małgorzatą Kożuchowską, akcja przeciwko koronawirusowi
Materiały prasowe CCC
Fleszstyle

Małgorzata Kożuchowska bierze udział w akcji CCC w związku z koronawirusem!

CCC razem z Małgorzatą Kożuchowską informuje, że przyłącza się do akcji #zostańwdomu. Wszystkie sklepy stacjonarne CCC zostały zamknięte, jednak marka przypomina, że zakupy możecie robić cały czas online. Co najważniejsze, jeśli kupisz buty marki Lasocki (do 20 marca 2020 roku) w CCC, 10 złotych z każdej sprzedanej pary zostanie przeznaczone na wsparcie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego przy ul. Koszarowej we Wrocławiu. Szpital ten zajmuje się leczeniem pacjentów z podejrzeniem lub potwierdzonym zakażeniem wirusem SARS-CoV-2:

#CCCrazemmożemywięcej 👊 #Zostańwdomu i pomagaj razem z nami w walce z koronawirusem! Dziś i jutro przekażemy 10 zł ze sprzedaży każdej pary butów marki LASOCKI na wsparcie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego przy ul. Koszarowej we Wrocławiu, który zapewnia miejsca do leczenia pacjentów z podejrzeniem lub potwierdzonym zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 - czytamy na Instagramie CCC.

W momencie pandemii koronawirusa to wspaniały gest. W walce z koronawirusem liczy się każda złotówka! Małgorzata Kożuchowska przypomina o akcji CCC i Lasocki.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez CCC (@cccshoesbags)

Weźmiecie udział?

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Konferencja o koronawirusie w Polsce
Newsy
Kolejny przypadek zarażenia koronawirusem! Już 21. osób zakażonych
21. osoba zarażona koronawirusem! Dziś ogłoszono 4 nowe przypadki!

Ministerstwo Zdrowia potwierdziło kolejny przypadek zarażenia koronawirusem w Polsce! To 21. osoba, u której potwierdzono wirusem SARS-CoV-2. Dziś łącznie pojawiła się informacja o czterech nowych osobach, które walczą z koronawirusem . Jaki jest stan pacjentki? Wiemy, w którym szpitalu przebywa! Zobacz także:  Koronawirus w Polsce. Szkoły zamknięte na 2 tygodnie! Czy przez koronawirusa wakacje zostaną skrócone? 21 przypadek zarażenia koronawirusem w Polsce! We wtorek, 10 marca, poinformowano o trzech nowych przypadkach zarażenia koronawirusem. Jeden z pacjentów przebywa w Warszawie, a dwóch w Cieszynie. Kolejna pacjentka pochodzi z województwa dolnośląskiego i przybywa w szpitalu we Wrocławiu: Mamy nowy przypadek zakażenia koronawirusem, potwierdzony pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Potwierdzone wyniki dotyczą kobiety z województwa dolnośląskiego, która przebywa w szpitalu we Wrocławiu - czytamy w komunikacie opublikowanym na Twitterze Ministerstwa Zdrowie.  Jak informuje Ministerstwo Zdrowia pacjentka jest młoda, nie znajduje się w grupie wysokiego ryzyka, na chwilę obecną jej stan określono jako dobry. Pacjentka jest młoda, a jej stan jest dobry. W tej chwili mamy potwierdzonych 21 przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce. — Ministerstwo Zdrowia (@MZ_GOV_PL) March 10, 2020 Zobacz także:  Koronawirus w Polsce. Zamknięte szkoły i przedszkola. Rodzice mogą liczyć na zasiłek opiekuńczy? Komu przysługuje? Z każdym dniem ilość osób zarażonych koronawirusem się zwiększa! Lekarze apelują o zachowanie środków ostrożności.    

Koronawirus w Polsce. Sytuacja w szpitalach
East News
Newsy
Koronawirus w Polsce. Zmarła 8 osoba zakażona koronawirusem w Polsce! 
Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnym, śmiertelnym przypadku w Polsce.

Ministerstwo Zdrowia przekazało kolejne tragiczne informacje. W poniedziałek 23 marca zmarła 8 osoba w Polsce, która była zarażona koronawirusem . W jakim wieku był pacjent? Czy miał choroby współistniejące? Przeczytajcie poniżej! Zobacz także:   Podczas pandemii koronawirusa musisz codziennie myć włosy! Oto dlaczego to takie ważne! Zmarła 8 osoba w Polsce zakażona koronawirusem Niestety, rośnie bilans ofiar śmiertelnych spowodowanych zakażeniem koronawirusem w naszym kraju. Ministerstwo Zdrowia za pośrednictwem Facebooka przekazało, że w szpitalu w Tychach zmarł 83-letni mężczyzna. Pacjent miał choroby współistniejące.  Z przykrością informujemy, że zmarła ósma osoba zakażona koronawirusem - to 83-letni mężczyzna, który zmarł w szpitalu w Tychach. Mężczyzna miał choroby współistniejące - czytamy na oficjalnym profilu Ministerstwa Zdrowia.  W dalszym ciągu rośnie także liczba osób zakażonych w naszym kraju. Ministerstwo zdrowia w poniedziałek 23 marca tuż przed godziną 13. poinformowało o kolejnych 36 przypadkach zachorowań . Nowe przypadki dotyczą: 16 osób z woj. dolnośląskiego, 5 osób z woj. lubuskiego, 5 osób z woj. opolskiego, 4 osób z woj. małopolskiego, 3 osób z woj. lubelskiego, 3 osób z łódzkiego. Na ten moment odnotowano już 684 przypadki zakażeń SARS-CoV-2 w Polsce. 8 pacjentów niestety zmarło.  W niedzielę 22 marca z powodu koronawirusa w Polsce zmarły dwie osoby - 37-latka ze szpitala w Poznaniu oraz 43-letni pacjent z Radomia. W poniedziałek 23 marca poinformowano o śmierci kolejnego pacjenta, który był zakażony koronawirusem. To 83-letni mężczyzna ze szpitala w Tychach.   

Koronawirus w Polsce. Nowe przypadki
Newsy
Koronawirus w Polsce, czwartek 12.03. Najnowsze informacje. Ile chorych?
W Polsce już 51 osób jest zarażonych koronawirusem! Liczba chorych coraz szybciej się zwiększa. Gdzie nowe przypadki koronawirusa?

Ministerstwo Zdrowia w czwartek , 12 marca w komunikacie porannym poinformowało o 13 nowych przypadkach koronawirusa! To oznacza, że w Polsce jest już oficjalnie potwierdzone 44 przypadki koronawirusa !  Ilu chorych jest teraz? Zobaczcie najnowsze aktualizację! Mamy 13 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Gdzie pojawiły się nowe przypadki koronawirusa w Polsce? Nowe zakażenia SARS-CoV-2 pojawiły się w Warszawie, Lublinie, Wrocławiu, Oleśnicy, Łodzi, Sosnowcu, Chorzowie i Zawierciu: Potwierdzone wyniki dotyczą: dwóch osób z woj. mazowieckiego (Warszawa), czterech osób z w woj. lubelskiego (Lublin), 3 osób z woj. dolnośląskiego (Wrocław, Oleśnica), 3 osób z woj. śląskiego (Sosnowiec, Chorzów, Zawiercie) i jednej osoby z woj. łódzkiego (Łódź) - informuje o poranku 12 marca Ministerstwo Zdrowia. Dotychczas wśród osób zarażonych koronawirusem, które są hospitalizowane jest jedno dziecko, a pierwszy pacjent  z pozytywnym wynikiem w województwie lubelskim jest w ciężkim stanie i oddycha za pomocą respiratora.  Rząd odwołuje imprezy masowe i zamyka szkoły Z powodu koronawirusa zostały odwołane zajęcia w szkołach przedszkolach i żłobkach w dniach 12-25 marca. Rząd wprowadził również zakaz organizowania imprez masowych, a kina, teatry, opery i filharmonie zostały zamknięte.  Minister Zdrowia, Łukasz Szumowski, w rozmowie z Moniką Olejnik w TVN 24 zdradził, że w kolejnych dniach może być już nawet 1000 zarażonych: Prawdopodobnie za tydzień będziemy dochodzili do takiej liczby zakażonych jak w innych krajach, do tysiąca, miejmy nadzieję, że mniej - powiedział Szumowski. Minister apeluje, aby wolnego czasu dzieci nie traktowały jako dodatkowych...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner