Feministyczne hasła opanowały t-shirty! Wszystko zaczęło się od słynnego pokazu Diora, podczas którego modelki dumnie nosiły na sobie zwykłe białe bluzki z hasłem "We should all be feminists". Świat błyskawicznie zwariował na punkcie t-shirtów, wyrażających poglądy i przekonania. Teraz do miłośników zaangażowanych społecznie ubrań dołączyły Anna Lewandowska i Edyta Górniak. Która gwiazda lepiej wystylizowała swój t-shirt? 

 

Polecamy: Girl Power! Feministyczne hasła na T-shirtach to hit! Nawet Edyta Górniak je pokochała. Gdzie kupić podobne bluzki? SHOPPING

 

Anna Lewandowska vs Edyta Górniak 

 

Anna Lewandowska zaprezentowała się na Instagramie w prostej białej bluzce z napisem "Believe in your female energy", do której dopasowała czarne szorty i białe sneakersy. Gwiazda udowodniła, że nawet prosty, casualowo-sportowy look może mieć charakter.

 

Anna Lewandowska
Instagram

 

Edyta Górniak postawiła na inny styl, zdecydowanie bardziej glamour. Wokalistka miała na sobie bluzkę z napisem "Fight like a girl", do której dopasowała plisowaną i rozkloszowaną minispódniczkę, pomarańczową bluzę oraz kozaki za kolana.

 

Edyta Górniak

 

Który look bardziej wam się podoba? Głosujcie! 

 

Zobacz: Edyta Górniak ubrana jak nastolatka! Zobacz jej stylizację z nagrania "The Voice Kids". Pasuje jej?

 

Przeczytaj też: Zapierające dech w piersiach widoki, słońce i plaża... Dokąd Anna Lewandowska wyjechała na wakacje z małą Klarą?