Czerwień jest stworzona dla blondynek! Udowadniają to Basia Kurdej-Szatan i Małgorzata Kożuchowska. Obie gwiazdy na wielkie gale wybrały bardzo podobne czerwone kreacje z błyszczącymi zdobieniami i dekoltami na plecach. Która z nich prezentowała się lepiej?

 

Zobacz: Basia Kurdej-Szatan właśnie pokazała, na czym polega stylizacja na czerwony dywan. Musicie zobaczyć jej suknię na gali 25-lecia Polsatu!

 

Basia Kurdej-Szatan vs Małgorzata Kożuchowska

Basia Kurdej-Szatan wybrała swoją czerwoną kreację na rozdanie Telekamer 2017. Zdobiony top oraz spódnica pochodzą z kolekcji marki Laurelle. Góra kreacji gwiazdy miała dekolt w kształcie litery V z przodu oraz z tyłu. Dół doskonale podkreślał jej figurę. 

Basia Kurdej-Szatan
East News

Z kolei Małgorzata Kożuchowska wybrała swoją czerwoną kreację na galę z okazji 25-lecia Polsatu. Body oraz spódnicę o fasonie syreny zaprojektowała Viola Piekut. Kreacja miała zakryty dekolt z przodu, rękawy do łokci oraz seksowny okrągły dekolt na plecach. 

 

Małgorzata Kożuchowska
East News

To, co łączy obie kreacje prócz koloru, to bez wątpienia bogato zdobione topy - Basi Kurdej-Szatan miał koronkowe wykończenie z błyszczącymi dżetami, natomiast Małgorzaty Kożuchowskiej ozdobiony był czerwonymi cekinami. 

 

Który look bardziej wam się podoba?

 

Zobacz: Najmocniejszy trend 25-lecia Polsatu? Zmysłowa czerwień! Zobaczcie, kto wyglądał w niej najlepiej!

 

Przeczytaj też: Gwiazdy serialu "Przyjaciółki" na gali z okazji 25-lecia Polsatu! Kto wypadł najlepiej? ZDJĘCIA