Młody, utalentowany projektant i pyszny, czekoladowo-orzechowy batonik Duplo. Co wyszło z tego duetu? Przepiękna sesja zdjęciowa i 7 spektakularnych sukni haute couture! Adrian Krupa, stworzył wyjątkowe kreacje inspirowane batonikiem Duplo, które możemy podziwiać w wideo. Dokładnie przemyślane detale, niebanalne konstrukcje, intensywna czerwień i metaliczny połysk sprawiają, że trudno przejść obok tych sukni obojętnie. Jak mówi projektant: Moim celem było zaprojektowanie sylwetek, które będą wyglądały, jak przestrzenne rzeźby nałożone na ciało. Kolorystykę pozostawiłem monochromatyczną, bo chciałem, żeby w kolekcji dominowało bogactwo struktur. Pojawia się również motyw roślinny (kwiaty 3D), który symbolizuje ucieczkę ludzi od codziennego miejskiego zgiełku do natury.

Projekt "Duplo Inspiruje"

Jest to kolejna udana współpraca Adriana Krupy i firmy Ferrero - producenta batonika Duplo, która stworzyła ogólnopolski projekt „Duplo Inspiruje”. Jego celem jest inspirowanie młodego pokolenia projektantów do poszukiwania kreatywnych i nieoczywistych rozwiązań w obszarze sztuki stosowanej.

Cieszę się, że batonik Duplo jest obecny na kolejnych etapach mojego rozwoju. Mam obok siebie markę, która inspiruje, wspiera i pozwala realizować kolejne projekty i po prostu pomaga mi spełniać marzenia" - zdradził nam Adrian Krupa.

Zapraszamy was do zobaczenia przepięknego wideo z backstage’u sesji zdjęciowej. Było radośnie, pięknie i… pysznie :).

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o projekcie Duplo Inspiruje i być na bieżąco z trendami, odwiedźcie profil batonika Duplo na Instagramie!

Materiał powstał z udziałem marki Duplo

Więcej na temat moda