Party Stories
Fleszstyle

Zobacz jak działa aplikacja Color Lounge! I przejdź totalną metamorfozę

Artykuł sponsorowany

 

Tak jest co roku – na wiosnę połowa moich koleżanek chce zmienić kolor włosów. I co? Decyduje się niewiele z nich. Mają obawy i dobrze je rozumiem! Mi też już dawno znudziło się, że zawsze wyglądam tak samo, ale lęk przed zmianą koloru włosów był silniejszy. Bo skąd miałam wiedzieć, jak będzie mi w jasnym blondzie lub płomiennym rudym? Palety z próbkami mówią niewiele. Przecież nie sposób zestawić je ze swoją karnacją czy barwą oczu. Myślę sobie czasem (i mogę się założyć, że moje koleżanki myślą tak samo) - super, że farbowanie pozwala na zupełną zmianę wizerunku, ale czy podjęcie decyzji nie mogłoby być łatwiejsze???

 

Jak działa Matrix Color Lounge?

Matrix Color Lounge pozwala na wizualizację Twojego wyglądu w nowym kolorze włosów jeszcze przed podjęciem ostatecznej decyzji. Ta appka daje naprawdę wiele możliwości: bogatą paletę kolorów, regulację intensywności odcieni, pokazuje nowe trendy, takie jak sombre lub flamboyage… Dzięki Matrix Color Lounge w kilka minut dowiesz się, jak będziesz wyglądać w platynowym blondzie, kruczoczarnych włosach lub z kasztanowymi refleksami. Wystarczy wgrać swoje zdjęcie i pozwolić sobie na eksperymenty bez ryzyka .
Aplikację wypróbowałam w salonie, co dało mi dodatkową korzyść - fryzjer fachowo doradził, które odcienie są możliwe do uzyskania na moich włosach, których powinnam unikać, a które są dla mnie wręcz stworzone. Wyszło super, a i sami fryzjerzy są z nowego narzędzia bardzo zadowoleni – aplikacja ułatwia im pracę.

Dlaczego? O to zapytałam Mariusza Baldzińskiego, właściciela salonu fryzjerskiego BM Studio w Szczecinie.

 

Mariusza Baldzińskiego
Edipresse

Aplikacja Matrix Color Lounge jest fantastycznym narzędziem do wirtualnego doboru koloru włosów - pokazuje końcowy efekt koloryzacji jeszcze przed rozpoczęciem usługi. Moja klientka może więc z pełnym zaufaniem korzystać z koloryzacji, wiedząc jaki efekt osiągnie, a ja zyskuję pewność, że zejdzie z fotela zadowolona. Co więcej, aplikacja daje możliwość zobaczenia siebie w najbardziej kreatywnych i szalonych koloryzacjach.  Jestem zachwycony możliwościami, które stwarza Matrix Color Lounge i jestem pewien, że stanie się hitem w salonach fryzjerskich. W moim na pewno tak będzie! Już teraz każdą koloryzację rozpoczynam konsultacją kolorystyczną przy pomocy Matrix Color Lounge.

Cóż, nic dodać, nic ująć. Ja wreszcie wyglądam inaczej (zobaczcie filmik!), koleżanki wciąż pytają o aplikację, fryzjerzy są zadowoleni… a ja bawię się i sprawdzam, co zrobię z włosami następnym razem.

 

Autorami metamorfozy są: Magdalena Kaszubska-Włodara z salonu Pulp Fiction we Włocławku oraz. Mariusz Baldziński z salonu BM Studio w Szczecinie.

Za realizację metamorfozy dziękujemy salonowi K&L Hair Design Group przy ul. Emilii Plater 28 w Warszawie.

 

Skąd pobrać Matrix Color Lounge?

Aplikacja do pobrania na tablety i smartfony w Google Play oraz  App Store.

 

Joanna Rutkowska tuż przed metamorfozą z aplikacją Matrix Color Lounge w towarzystwie fryzjerów Magdaleny Kaszubskiej-Włodary i Mariusza Baldzińskiego.

Joanna Rutkowska
Edipresse

 

Joanna Rutkowska przed metamorfozą i po.

Joanna Rutkowska
Edipresse

 

Joanna Rutkowska po metamorfozie.

Joanna Rutkowska
Edipresse

 

Aplikacja Matrix Color Lounge.

Matrix aplikacja
Matrix

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner