Bordo wciąż jest hot! Udowadniają to gwiazdy TVN! Na prezentacji wiosennej ramówki stacji w bordowej kreacji zaprezentowała się Anna Starmach, jurorka programu "MasterChef" i "MasterChef Junior". Specjalistka od świetnej kuchni miała na sobie koronkową sukienkę marki Bizuu, do której dobrała klasyczne szpilki w tym samym kolorze. Ania wyglądała świetnie! Jednak patrząc na nią, nie mogliśmy oprzeć się wrażeniu, że gdzieś już widzieliśmy podobną stylizację. I mieliśmy rację! 

 

Zobacz też: Małgorzata Kożuchowska w kwiecistej sukience na prezentacji wiosennej ramówki TVN, ale... to kozaki robiły wrażenie! Ile kosztują?

 

Niemal dwa lata temu podobną sukienkę miała na sobie Agnieszka Woźniak-Starak na prezentacji ramówki stacji TVN Style. Prezenterka postawiła wówczas wówczas na niezwykle kobiecą kreację uwielbianej przez gwiazdy marki Self Portrait, do której dobrała nieoczywiste buty - cieliste botki z frędzlami.

 

Który look lepszy? Głosujcie!

 

Polecamy: Tłumy gwiazd na wiosennej ramówce TVN! Nie zabrakło Rozenek i Majdana, Rusin, Mołek, Kożuchowskiej. Kto jeszcze się pojawił?

 

Anna Starmach

Mateusz Gessler, Anna Starmach i Michel Moran na ramówce TVN

Anna Starmach
East News

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak
ONS

Agnieszka Woźniak-Starak
ONS