Anna Lewandowska i Marina to bez wątpienia najseksowniejsze WAGS! Teraz obie spędzały razem urlop wraz ze swoimi mężami i chętnie chwaliły się seksownymi zdjęciami na swoich profilach na Instagramie. Nie możemy więc nie skorzystać z okazji, by spytać: która z nich wygląda lepiej w bikini? Oddajcie swój głos i zobaczcie zdjęcia WAGS poniżej. 

Anna Lewandowska i Marina wypoczywały wraz z rodzinami w Dubaju. Właśnie tu spędziły ostatnie dni roku 2018 i bawiły się na imprezie sylwestrowej. Potem obie korzystały z pięknej pogody i opalały się zarówno na plaży, jak i przy basenie. Oczywiście chętnie też chwaliły się swoimi idealnymi figurami na Instagramie.

 

Nie da się ukryć, że Anna Lewandowska wywołała niemałe zamieszanie swoim seksownym zdjęciem w bikini. W końcu niecodziennie trenerka pokazuje swoje pośladki. Anna Lewandowska miała na sobie zielone bikini w kolorowe wzory. Identyczny strój miała na sobie jej córeczka Klara.

 

Zobacz: Zapomnijcie o zdjęciach Muchy z wakacji! Anna Lewandowska pokazała jeszcze odważniejsze! I to z Klarą!

 

 

Marina pozowała z synkiem Liamem przy basenie. Gwiazda szczelnie opatuliła dziecko w ubranka, by ochronić je przed słońcem, natomiast sama zaprezentowała się światu w skąpym bikini w kwiatowy wzór. Spójrzcie tylko na jej figurę! 

 

Zobacz: Tak Anna Lewandowska bawi się z mężem i przyjaciółmi w Dubaju. Zobacz nagranie ich szalonego tańca, które rozbawi cię do łez!

 

Więcej na temat Marina Anna Lewandowska