Anna Lewandowska i Marina Łuczenko często kibicują swoim mężom w czasie spotkań w klubach i kadrze. Obie na trybunach... zachwycają stylizacjami. Polskie WAG's chętnie pozują do zdjęć, prezentując hitowe w tym sezonie trendy.

Anna Lewandowska podczas meczu Polski z Czarnogórą miała na sobie niebieską bluzę oversize, którą zestawiła z kozakami marki Badura oraz skórzaną kurtką polskiej marki MISBHV za 4 790 zł. Drogo? Owszem! Lecz zestaw Anny Lewandowskiej przebiła (przynajmniej, jeśli chodzi o cenę) Marina Łuczenko. Co miała na sobie na trybunach?

 

Zobacz też: Ania Lewandowska kibicowała Robertowi w kurtce za 5 tys. zł! Ale buty? Możesz je mieć!

 

Żona Wojciecha Szczęsnego wystąpiłą ostatnio podczas meczu w czarnych rurkach, botkach w tym samym kolorze oraz obszernej bluzie marki MISBHV, czyli dokładnie tej samej, co kurtka Ani. Jednak to nie bluza piosenkarki przykuwała największą uwagę, lecz marynarka, będąca projektem domu mody Balenciaga. Hitowy w tym sezonie model, o fasonie zakrywającym biodra, pochodzi z jesienno-zimowej kolekcji marki. Ile trzeba zapłacić z najmodniejszą obecnie marynarkę w kratę z metką światowej marki? Niemało! Marynarka Mariny Łuczenko kosztowała 8 800 zł.

 

Która stylizacja lepsza? Ani ze skórzaną kurtką czy Mariny z szarą marynarką?

 

Polecamy: Modne żakiety, czyli nieśmiertelna chanelka kontra nowatorski oversize

 

Anna Lewandowska w kurtce MISBHV za niemal 5 tysięcy złotych.

Anna Lewandowska na meczu Polska-Czarnogóra
East News

 

Marina Łuczenko w marynarce marki Balenciaga za prawie 9 tysięcy złotych.

Marina Łuczenko
Instagram/Marina Łuczenko