Za nami ślub Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony. Para pobrała się we wtorek 13 sierpnia w otoczeniu rodziny, przyjaciół i tłumu gwiazd. Okazuje się, że na weselu Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony bawiły się same najgorętsze nazwiska polskiego show-biznesu. Nie zabrakło więc m.in. Anny Lewandowskiej. Co ciekawe, na imprezie zjawiła się także jej szwagierka, Milena Lewandowska. Która z nich wyglądała lepiej? 

Anna Lewandowska na ślub Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony wybrała krótką seksowną sukienkę z asymetryczną górą. Jej kreacja była ozdobiona jednym z najgorętszych wzorów sezonu - zwięrzęcymi tygrysimi pasami. Sukienka Anna Lewandowskiej pochodzi z kolekcji domu mody Saint Laurent i kosztuje 9 115 złotych. 

Tymczasem szwagierka Anny Lewandowskiej, Milena, również wybrała sukienkę w mody wzór, ale florystyczny. Jej sukienka o modnej długości za kolana i z długimi lekko bufiastymi przy końcach rękawami podkreślała talię i miała seksowne rozcięcie, a także wyjątkowo korzystny dekolt w kształcie litery "V". Różowa kreacja z czerwonymi wzorami florystycznymi świetnie komponowała się z czerwonymi sandałami na obcasach. Która Lewandowska wyglądała lepiej waszym zdaniem?

 

 

Więcej na temat Anna Lewandowska