Party Stories
Agata Duda z mężem Andrzejem Dudą w Londynie
East News
Fleszstyle

Para prezydencka w Londynie. W takiej kreacji Agaty Dudy jeszcze nie widzieliśmy! ZDJĘCIA

Para prezydencka pojawiła się z wizytą w Londynie, w katedrze św. Pawła,  z okazji 75. rocznicy Bitwy o Anglię! Wcześnie, Andrzej i Agata Dudowie odwiedzili Pałac Buckingham, gdzie przywitał ich najmłodszy syn Elżbiety II, książę Edward.

Tajemnica koszulki Agaty Dudy wyjaśniona! Co tak oburzyło internautów? WIEMY!

Agata i Andrzej Dudowie w Anglii

Pierwsza Dama postawiła tym razem na śliwkową sukienkę, najprawdopodobniej z domu mody Mario Menezi. Dobrała do niej czarny toczek!

 

Jak Wam się  podoba?

 

Zobacz też: Stylowe wybory Agaty Dudy - pierwsza dama cała w bieli na dożynkach... Wpadka?

 

Agata i Andrzej Duda w Anglii

 

Agata Duda w śliwkowej sukience

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agata i Andrzej Dudowie wspierają WOŚP
East News
Newsy
Co Agata i Andrzej Dudowie przekazali na WOŚP? Tego nikt się nie spodziewał! Pokazali dystans do siebie?
Pierwsza Dama bardzo nas zaskoczyła!

Andrzej i Agata Dudowie wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy . To już kolejny raz kiedy prezydent zdecydował się przekazać gadżety na fundację Jerzego Owsiaka. Rok temu internauci mogli licytować narty Dudy z jego podpisem. Ostatecznie licytacja zakończyła się na sumie 17 tysięcy złotych. Tym razem będziecie mogli kupić spinki do mankietów.   Okazuje się, że w szlachetną akcję zdecydowała włączyć się również żona Andrzeja Dudy. Nie dość, że Pierwsza Dama pokazała wielkie serce, to jeszcze wykazała się poczuciem humoru i sporym dystansem. Dlaczego? Otóż Agata Duda przekazała na aukcję swoje słynne zdjęcie, które zostało wykonane podczas Światowych Dni Młodzieży. To właśnie wtedy jeden z fotografów relacjonujących imprezę uchwycił moment, kiedy Agata Duda w zabawny sposób wita się z biskupami. Zdjęcie stało się prawdziwym hitem, a Pierwsza Dama stała się bohaterką wielu śmiesznych memów.   O wsparciu WOŚP i przekazaniu gadżetów na aukcję Andrzej i Agata Dudowie poinformowali za pośrednictwem Facebooka. Na profilu Kancelarii Prezydenta RP pojawiły się fotografie prezydenckiej pary. Zobaczcie sami!   Podoba Wam się postawa Agaty Dudy , która przekazuje na licytację swoje zabawne zdjęcie? My trzymamy kciuki, żeby aukcja przyciągnęła wiele osób, dzięki czemu na konto WOŚP trafi jak największa suma pieniędzy.   Zobacz także: TVP nie chciała transmitować WOŚP?! Teraz Jacek Kurski wysłał oficjalne pismo do Owsiaka! Co napisał?   Agata i Andrzej Dudowie wspierają WOŚP. Pierwsza Dama przekazała na aukcję swoje zdjęcie.

Zjawiskowa Agata Duda na spotkaniu z parą prezydencką w Budapeszcie
Newsy
Zjawiskowa Agata Duda przyćmiła żonę prezydenta Węgier! ZDJĘCIA
Jak wyglądała para prezydencka podczas wizyty w Budapeszcie?

Agata i Andrzej Dudowie przebywają obecnie w Budapeszcie. Spotkali się tam z tamtejszą parą prezydencką - Janosem Aderem i jego żoną, Anitą Herczegh . Pierwsza Dama wyglądała tego dnia znakomicie! Jasny kolor sukienki doskonale podkreślił jej urodę. Obie pani postawiły również na podobny kolor płaszczów. Agata Duda wybrała jednak modniejszy fason, dlatego nic dziwnego, że to ona przyciągała największą uwagę. Stonowane kolory są w sam raz dla niej. Kiedy Pierwsza Dama wybiera żywe barwy, czasami zdarzają jej się wpadki.      Jak Wam się podoba stylizacja Agaty Dudy?   Zobacz także:  Agata Duda jak zawsze elegancka! Ale i tak największe wrażenie zrobiły na nas jej nogi... SONDA   Agata Duda w Budapeszcie.   Agata Duda najlepiej prezentuje się w stonowanych kolorach.   Pierwsza Dama wyglądała perfekcyjnie!

Andrzej Duda tłumaczy, dlaczego Agata Duda milczy
Newsy
Dlaczego Agata Duda milczy? Andrzej Duda broni żony przed atakami! "To ona podjęła decyzję, by..."
Prezydent uważa, że jego żona świetnie radzi sobie w roli Pierwszej Damy!

Andrzej Duda wytłumaczył, dlaczego jego żona  Agata Duda,   konsekwentnie milczy na temat najważniejszych spraw społecznych, a przede wszystkim tych dotyczących praw kobiet. Pierwsza Dama RP nie zabrała głosu m.in. w sprawie ustawy zaostrzającej prawo antyaborcyjne. Co na to jej mąż?   Dlaczego Pierwsza Dama milczy? Andrzej Duda w rozmowie z tygodnikiem "wSieci" mówi wprost: jego żona Agata Duda nie jest politykiem i nie ma takiego obowiązku, aby zabierać głos w sprawach ważnych dla Polski: Nie ma w dodatku takiego obowiązku. T o ja jestem politykiem, a nie ona. Ona jest Pierwszą Damą - stwierdził prezydent. Prezydent ma również żal, że Agata Duda jest atakowana przez lewicowe media za swoją bierną postawę. Jednocześnie przekonuje, że Pierwsza Dama wywiązuje się ze swoich obowiązków: Niestety, atakują także moją żonę. Ubolewam nad tym. Zapewniam, że Agata jest osobą niezależną. To ona podjęła decyzję, by nie udzielać żadnych wywiadów. Realizuje obowiązki właściwe - jej zdaniem - dla Pierwszej Damy, wspiera akcje dobroczynne, pomaga ludziom, nie ukrywa tego przed mediami. Jest bardzo aktywna. Ci, którzy uważnie ją obserwują i uczciwie oceniają, doskonale to wiedzą - mówi Andrzej Duda. Co myślicie o słowach prezydenta? Czy Agata Duda rzeczywiście nie ma obowiązku wypowiadać się na temat spraw społecznych czy powinna jednak stawać w obronie praw kobiet?   Zobacz: Andrzej i Agata Dudowie znowu mają kryzys? Głos zabrał ojciec prezydenta   Agata Duda i Andrzej Duda wspierają się!   Agata Duda milczy w sprawach społecznych.   Agata Duda ma jednak poczucie, że dobrze wypełnia swoje obowiązki.

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner