Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Agnieszka Szczurek w nowej fryzurze
ONS
Fleszstyle

Metamorfoza Szczurek nadal trwa. Teraz zaskoczyła nową fryzurą

Wygląda lepiej?

Ostatnio dużo mówi się o Agnieszce Szczurek, żonie Jakuba Wesołowskiego, która postanowiła wprowadzić do swojego życia pewne zmiany. Z pomocą przyszła jej oczywiście Anna Lewandowska, która pomaga celebrytce w utrzymaniu zdrowej diety. Z tego też powodu narodziła się między nimi przyjaźń. Zobacz: Lewandowska zmieniła dietę Wesołowskiej. Agnieszka zrezygnowała z wielu przysmaków

Efekty widać nie tylko po sylwetce i licznych zdjęciach na profilu społecznościowym, gdzie Szczurek chwali się tym, że coraz częściej uprawia sport. Wczoraj pochwaliła się także nową fryzurą. Celebrytka radykalnie skróciła włosy oraz skusiła się na ombre, czyli rozjaśnione końcówki. Agnieszka nie jest jedyną gwiazdą, która w ostatnim czasie zdecydowała się na tego typu eksperymenty. Na wtorkowej gali MTV EMA z czerwonymi włosami pojawiła się Natalia Siwiec, a Honorata Skarbek zaskoczyła długimi włosami.

Jak widać metamorfoz w polskim show-biznesie ostatnio nie brakuje.

Zobacz: Honey pokazała się w długich włosach, Siwiec zaszalała z kolorem


 

Edyta Pazura w nowej fryzurze:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agnieszka Wesołowska w ciąży na balu Fundacji TVN
ONS
Newsy
Wesołowska skarży się w ciąży na za duże... "To prawdziwa udręka!" Słusznie narzeka? ZDJĘCIA
Wesołowska skarży się w ciąży na za duże... "To prawdziwa udręka!" Słusznie narzeka? ZDJĘCIA

Zobaczcie zdjęcia i sami oceńcie!

Agnieszka Szczurek ćwiczy z Anną Lewandowską
ONS
Newsy
Mamy wideo z morderczego treningu Lewandowskiej. Ćwiczyła z nią Szczurek
To początek nowej przyjaźni?

Kilka tygodni temu jednym z najgłośniejszych wydarzeń w polskim show-biznesie był ślub popularnego aktora Kuby Wesołowskiego i Agnieszki Szczurek . Para jest ze sobą od kilku lat, ale informacje o ślubie zaczęły pojawiać się dopiero w ubiegłym roku. Zarówno na ślubie jak i weselu wraz z młodą parą bawili się zaproszeni goście, wśród których dostrzec można było inne gwiazdy telewizji. Przypomnijmy: Gwiazdy na ślubie Wesołowskiego i Szczurek. Kto się pojawił? Agnieszka za sprawą ślubu z Kubą, dołączyła do grona celebrytek i budzi coraz większe zainteresowanie mediów. Niedawno na swoim profilu na Facebooku udostępniła filmik z ćwiczeń prowadzonych przez... Annę Lewandowską . Na nagraniu widać Agnieszkę bez makijażu, która w pocie czoła wykonuje ćwiczenia prezentowane przez prowadzącą. Z komentarzy możemy dowiedzieć się, że nie było to proste zadanie. Na szczęście udało jej się przejść morderczy trening jednej z najpopularniejszych trenerek. Myślicie, że jesteśmy świadkami narodzin kolejnej przyjaźni w show-biznesie? Zobacz: Lewandowska nie ma spokoju. Znów podpadła fanom       Ślub Agnieszki Szczurek i Jakuba Wesołowskiego:

Anna Lewandowska trenuje z gwiazdami
ONS
Newsy
Z Ewą Chodakowską ćwiczą gwiazdy. Lewandowska też przyciągnęła na swój obóz dwie sławy
Kto ćwiczy z Anną?

Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska walczą o miano najpopularniejszych trenerek w kraju. Na razie wygrywa Ewa - to z nią ćwiczą gwiazdy polskiego show-biznesu - m.in. Dawid Woliński czy Jessica Mercedes. Gwiazda jest również popularniejsza w mediach. Przypomnijmy: Są wyniki popularności Anny Lewandowskiej i Ewy Chodakowskiej w mediach. Królowa może być tylko jedna Anna stara się dorównać Ewie, a efekty widać na Instagramach gwiazd. Niedawno żona Roberta wyjechała na zimowy obóz treningowy do miejscowości Dojo Stara Wieś. Wraz z nią dwie inne sławy - ulubiona ostatnio projektantka Viola Piekut oraz żona Kuby Wesołowskiego, Agnieszka Szczurek . Panie są zachwycone treningami z Lewandowską, cenią ją za ogromną wiedzę i konsekwencję. Obóz instruktorki cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Gwiazda nadal jednak nie spełniła swojego marzenia o treningu z pewną wielką gwiazdą. Zobacz: Lewandowska zdradziła z którą gwiazdą chciałaby trenować: Zawsze ją podziwiałam Anna Lewandowska na Stadionie Narodowym:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner