Party Stories
Agnieszka Kaczorowska w różowym płaszczu
Fleszstyle

Agnieszka Kaczorowska zmieniła fryzurę? Pokazała zdjęcie prosto z salonu fryzjerskiego. Zobacz je!

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agnieszka Kaczorowska w czerwonej sukience pozuje do zdjęć
ONS/Instagram
TV-Show
TYLKO U NAS! Agnieszka Kaczorowska znalazła nową miłość? Duże zmiany w życiu tancerki!

Agnieszka Kaczorowska zniknęła na pół roku z telewizji. Odeszła z "Tańca z gwiazdami", by zająć się karierą turniejową. Niestety nic z tego nie wyszło. Teraz wraca do polsatowskiego show. Magazyn "Flesz", zapytał tancerkę, co się stało?  Na wiosnę wracam do "Tzg", ale chcę podkreślić, że nigdy nie mówiłam, że odchodzę na zawsze. Po prostu pół roku temu powiedziałam produkcji, że potrzebuję przerwy. Chciałam wtedy odetchnąć. Miałam nadzieję zawalczyć o swoje marzenia, czyli wrócić do tańca sportowego. Ale… Niestety nie udało się. Nasza współpraca nie potrwała długo… Ale powiem, że choć cały rok 2016 był dla mnie bardzo trudny, to dał mi kilka ważnych lekcji i za to jestem mu wdzięczna", powiedziała Agnieszka Kaczorowska. Tancerka nie chce rozpamiętywać tego, co było złe. Nie chce wracać do nieporozumień ze swoim byłym partnerem tanecznym Kamilem Kuroczko , który oskarżył ją o oszustwo.  Teraz stawia na nowe wyzwania! Agnieszka Kaczorowska otworzyła swój sklep z butami  do tańca,  występuje w musicalu "Karol" o Janie Pawle II i... plotkuje się, że znalazła nową miłość!   Czy Agnieszka Kaczorowska jest zakochana? Na pytanie, czy w ciągu ostatniego pół roku, znalazła nowych przyjaciół, tancerka odpowiedziała magazynowi "Flesz", że kiedyś nie było szans, bym zauważyła obok siebie ciekawą osobę, bo zawsze dokądś się spieszyła. Dopiero teraz zaczęła zauważać, że wokół jest wiele wspaniałych osób, które chętnie umówią się z nią na kawę.  Natomiast na pytanie, czy znalazła nową miłość, usłyszeliśmy ciekawą odpowiedź: Tę sferę życia postanowiłam zatrzymać d la siebie. Popełniłam już kilka razy ten błąd, że opowiadałam o uczuciach.  Ale, jak widzisz, teraz zmądrzałam, powiedziała w magazynie "Flesz" Agnieszka. Czyżby Agnieszka...

Agnieszka Kaczorowska wróci do Tańca z Gwiazdami?
Instagram
TV-Show
Agnieszka Kaczorowska zgarnie gwiazdorską stawkę za udział w "Tańcu z gwiazdami"? "Tancerze są wściekli"

Agnieszka Kaczorowska może zarabiać nawet 25 tysięcy złotych za jeden odcinek w "Tańcu z Gwiazdami"? Tak właśnie donosi Super Express, który informuje, że producenci tanecznego show Polsatu właśnie taką kwotą namawiają aktorkę i tancerkę do powrotu na parkiet. Tabloid zauważa, że ostatnią edycję TzG bez udziału Agnieszki Kaczorowskiej śledziło blisko pół miliona mniej widzów niż poprzednie odsłony programu, w których brała udział gwiazda. O tym, że Agnieszka Kaczorowska przyciąga widzów jest przekonana Beata Tyszkiewicz. Właśnie szukają gwiazd do kolejnej edycji. Agnieszka powinna tańczyć, bo ona świetnie tańczy i prawdą jest, że jej obecność podnosiła oglądalność - w rozmowie z SE przyznała jurorka Tańca z Gwiazdami.   Informator tabloidu zdradził również, że potencjał Agnieszki Kaczorowskiej dostrzegają producenci programu, którzy oferują jej znacznie lepsze wynagrodzenie niż pozostałym tancerzom.  Kaczorowska zgarnie największą kasę. Tancerze są wściekli, bo na korytarzach mówi się, że to może być nawet 20-25 tysięcy za jeden odcinek. Podczas gdy inni dostają nawet 10 razy mniej  - przyznał informator z Polsatu. Myślicie,  że Agnieszka Kaczorowska zgodzi się wystąpić w najbliższej edycji "Tańca z Gwiazdami"?   Zobacz także: Kaczorowska wydała oświadczenie w sprawie konfliktu z Kuroczką! "Jeśli Kamil ma zarzuty, niech powie je prosto w twarz!"   Agnieszka Kaczorowska wróci do Tańca z Gwiazdami? Według tabloidu tancerka może liczyć nawet na 25 tysięcy złotych za odcinek TzG.

Agnieszka Kaczorowska otworzyła nowy biznes
Instagram
Newsy
Agnieszka Kaczorowska otworzyła własny biznes! To, co oferuje, wcale nie jest tanie...

Agnieszka Kaczorowska sprzedaje buty! Okazuje się, że gwiazda serialu "Klan" i tancerka "Tańca z Gwiazdami" postanowiła otworzyć własny biznes i rozpoczęła sprzedaż specjalnych butów do tańca. O swoich planach od kilku dni Agnieszka Kaczorowska osobiście informowała swoich fanów na Instagramie i Facebooku, na początku nie zdradziła, czym teraz będzie się zajmować jednak teraz jest już wszystko jasne.  Agnieszka Kaczorowska sprzedaje buty do tańca. Wszyscy fani tańca mogą teraz zgłosić się do Agnieszki Kaczorowskiej, która otworzyła własny sklep internetowy w ofercie którego znajdują się specjalne buty do tańca.  Drodzy Tancerze, Trenerzy, Miłośnicy Tańca - Dance Naturals wreszcie w Polsce ‼️ Od jutra (10.01) znajdziecie je w sklepie na mojej stronie 👉🏻 www.agnieszkakaczorowska.pl - pochwaliła się Agnieszka Kaczorowska. Jakie są ceny butów oferowanych przez Agnieszkę Kaczorowską? Dość wysokie. Za model profesjonalnych pantofli do tańca trzeba zapłacić od 590 zł do niemal 1000 zł.    Myślicie, że nowy biznes Agnieszki Kaczorowskiej okaże się sukcesem?   Zobacz także:  "Czuję się oszukany"! Kamil Kuroczko wydał oświadczenie w sprawie współpracy z Agnieszką Kaczorowską! Padły mocne słowa   Agnieszka Kaczorowska otworzyła sklep internetowy.   Gwiazda sprzedaje buty do tańca.

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner