Agnieszka Chylińska o swojej fryzurze
ONS
Fleszstyle

Figura Chylińskiej robi wrażenie. Artystka zdradza jak doszła do takiej sylwetki

To bardzo prosty sposób

Metamorfoza Agnieszki Chylińskiej bez wątpienia robi wrażenie. Wszyscy pamiętają jeszcze artystkę z czasów zespołu O.N.A i jej niedbałe stylizacje. Ostatnio jej były współpracownik, Grzegorz Skawiński wspominał pracę z wokalistką z tamtego okresu. Zobacz: Skawiński odkrywa nieznaną twarz Chylińskiej. Tego się po Agnieszce nie spodziewaliśmy

Tymczasem Chylińska zachwyca na salonach nową figurą i stylizacjami, w których się pojawia. Od kilku miesięcy w mediach nie ustaje wrzawa na temat odmienionej gwiazdy, która zdradziła w rozmowie z tvn.pl, jak udało jej się dojść do tak perfekcyjnej sylwetki. Okazuje się, że wystarczy mieć trójkę dzieci i po prostu spędzać z nimi trochę czasu. Wyznała także, że to bardzo miłe słyszeć tyle komplementów od innych osób na temat tej przemiany:

Trzeba urodzić troje dzieci i trzeba przy nich biegać. Po prostu non stop. Jak to się dzieje to rzeczywiście tak się układa. Natomiast jest mi oczywiście bardzo miło i nie ma co kryć, że to są takie chwile, że jak będę starą babcią i będę sobie oglądać zdjęcia w jakiś dziwnej czasoprzestrzeni to będzie fajnie sobie wspomnieć taką Agnieszkę Chylińską. 

Podoba Wam się odmieniona Agnieszka?

Zobacz: Rubik oceniła metamorfozę Chylińskiej. Teraz sama chce zdecydować się na podobną
 

Agnieszka Chylińska na wiosennej ramówce TVN 2015


Agnieszka Chylińska z nagrodą TeleKamery 2015

 
Karolina Korwin Piotrowska o Agnieszce Chylińskiej
ONS
Newsy
Korwin nie jest zachwycona metamorfozą Chylińskiej. Organizator Fryderyków miażdży jej udział w show
Agnieszka wzbudza emocje

Metamorfozą Agnieszki Chylińskiej z achwyciło się już kilka znanych gwiazd. Wiele osób zastanawia się, jak wokalistka radzi sobie z pracą w telewizji z wychowywaniem dzieci. Podziwia ją m.in. Małgorzata Socha. Przypomnijmy: Rubik zachwycała się metamorfozą Chylińskiej. Socha zazdrości jej jednego Zupełnie innego zdania jest m.in. Karolina Korwin Piotrowska. W rozmowie z Fleszem dziennikarka przyznała, że nie jest pewna, czy droga, którą wybrała wokalistka jest dla niej dobra: Wciąż tęsknię za nią na scenie, a jej przemiana idzie w niezrozumiałym dla mnie kierunku . Może nie należałoby już nazywać jej wokalistką, tylko zawodową jurorką? Jeszcze ostrzej mówi Stanisław Trzciński , organizator Fryderyków: To pamiętane, "fuck you, nauczyciele", powiedziane kiedyś na gali Fryderyków, zostało zmienione w wizerunkowe eksperymenty, wygibasy przy jurorowaniu i okrzyk "fuck you wszyscy, którzy nie rozumiecie dlaczego wybrałam zarabianie dużego szmali i mizdrzenie się w talent show, kosztem mojej wiarygodności jako artystki rockowej. Chce być cukierkową, śliczną gwiazdą telewizji i jednocześnie performerką supermuzy oraz drapieżną wokalistką. To taniec postu z karnawałem - przyznaje Mocne słowa. Zobacz: Skawiński odkrywa nieznaną twarz Chylińskiej. Tego się po Agnieszce nie spodziewaliśmy Agnieszka Chylińska na TeleKamerach:

Agnieszka Chylińska o powrocie O.N.A
ONS
Newsy
Chylińska skomentowała plotki o reaktywacji O.N.A Jest otwarta na współpracę
Fani będą zaskoczeni

Całkiem niedawno Agnieszka Chylińska zaskoczyła w jednym z odcinków "Mam Talent" nową fryzurą. Wszyscy głośnio komentowali tę metamorfozę, a niektórzy nawet doszukiwali się w tym jakiegoś ukrytego celu. Jak się okazało wokalistka chciała zrobić prezent mężowi. Zobacz: Nowa fryzura Chylińskiej to nie przypadek. Miała ku temu wyjątkowy powód Ale nie tylko o zmianie wizerunkowej Chylińskiej ostatnio pisano. Pojawiły się doniesienia, że wokalistka i Grzegorz Skawiński , lider zespołu Kombii, po tym, jak pogodzili się na festiwalu w Sopocie planują reaktywację O.N.A . Po kilku latach medialnej wojny byłby to ogromny przełom. Jednak dzisiaj w programie śniadaniowym "Dzień Dobry TVN" pojawiła się wokalistka i skomentowała doniesienia na ten temat: Zespół O.N.A na pewno się nie reaktywuje, na pewno nie z mojej inicjatywy. Ja na pewno w tym kierunku nie chce nic robić. Natomiast ja myślę sobie, że mieliśmy takie fajne, dobre spotkanie po ludzku z Grześkiem i zresztą z Waldkiem Tkaczykiem. Ja na pewno jestem otwarta na współpracę z chłopakami na zasadzie jak kiedyś sobie coś wymyślimy, ale na pewno nie O.N.A, bo dla mnie to jest taki trochę powrót do podstawówki. Chcielibyście reaktywacji zespołu? Zobacz: W złotych czasach Virgin Doda i Lubert nie zarabiali. Wystarczył jeden telefon   Agnieszka Chylińska w nowej fryzurze:

Grzegorz Skawiński o konflikcie z Chylińską
ONS
Newsy
Skawiński odkrywa nieznaną twarz Chylińskiej. Tego się po Agnieszce nie spodziewaliśmy
"Skakaliśmy wokół niej"

Podczas zeszłorocznego festiwalu w Sopocie doszło do małego przełomu. Na scenie pierwszy raz po 11 latach spotkali się Agnieszka Chylińska oraz Grzegorz Skawiński . Ich poważny konflikt odszedł w niepamięć. Przypomnijmy: Szok na TT2014: Chylińska wybaczyła Skawińskiemu po 11 latach. Zaskakujący gest gwiazdy Wiele osób ciekawi jednak to, od czego to wszystko się zaczęło. Grzegorz Skawiński postanowił zdradzić zaskakujące kulisy w nowej Grazii. Nie tylko opowiedział o tym, jak Agnieszka zachowywała się kiedy razem grali w ONA, ale i o ich późniejszej relacji . Niektóre fakty nie stawiają Chylińskiej w dobrym świetle: Od początku była nierównomierność energii między nami. 20 lat to niemało. O na trafiła do nas w warunki szklarniowe. Skakaliśmy wokół niej – oddzielna garderoba, bo to kobieta, specjalne traktowanie, najlepsze hotelowe pokoje – i w którymś momencie poczuła, że jest gwiazdą i ma władzę. Niby ja czy Waldek pokazywaliśmy się z tyłu, ale medialnie moc była w niej. Była przez nas przez te pięć płyt otoczona profesjonalną opieką i myślę, że mogła być tym zmęczona . - mówi muzyk Chylińska za rozpad zespołu często zrzucała winą na niego Dzisiaj przepaść między nami jest mniejsza. Ale wtedy czuliśmy, że jest głodna świata, ma silny charakter i chce sama spróbować. Powiem szczerze, że na początku był żal, że to się rozleciało. Nie widzieliśmy się 11 lat. W pewnym momencie napięcie między nami było naprawdę silne . Na początku ona bardzo krytycznie się na nasz temat wypowiadała – że daliśmy dupy, wracając do Kombii . Po tym, co sama później zrobiła, tamte słowa nabrały innego znaczenia. Ale czas nas w tej sprawie nauczył pogody. Dzisiaj to nieważne - przekonuje Co na to Agnieszka? Zobacz: Rubik oceniła metamorfozę Chylińskiej. Teraz sama chce zdecydować się na podobną...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner