Meghan Markle i książę Harry
East News
1/6
Meghan Markle i książę Harry
East News

 

Luksusowa marka słynąca z wysokiej jakości świec zapachowych Diptyque ujawniła, że zajęła się zapachami na królewskim ślubie – oraz że sama Meghan Markle i książę Harry osobiście dokonali wyboru świeżych, kwiatowych nut, które perfumowały ceremonię. 

 

Więcej: O pierwszym oficjalnym wyjściu Meghan po ślubie mówią wszyscy! Wiemy, co (i za ile!) miała na sobie

 

Jakie zapachy wybrali, czy można je kupić oraz jakie perfumy mieli na sobie sami państwo młodzi? Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się wszystkiego co musicie wiedzieć.

 

Więcej: Za to ich kochamy! Wiemy, co Meghan i Harry zrobili z weselnymi kwiatami!

 

2/6
Meghan Markle i książę Harry
East News

 

Jak zdradziła paryska marka, świece zapachowe i odświeżacze powietrza Diptyque zostały wykorzystane do uperfumowania pokoi, w których księżna i książę przygotowywali się do ceremonii – a także we wnętrzach kaplicy świętego Jerzego na zamku Windsor.

 

3/6
Świece zapachowe Diptyque
Mat. prasowe

 

Chociaż Diptyque nie zdradziło dokładnie których zapachów użyła para książęca, jeśli chodzi o świeże, wiosenne zapachy od francuskiej marki, najlepiej sprawdzą się świece i odświeżacze Tobéreuse i Roses (obie 210 zł za 190 g / Galilu).

 

4/6
Zapach Floris Bergamotto di Positano
Mat. prasowe

 

Podczas gdy Diptyque zajęło się uperfumowaniem ceremonii, parę dni temu ujawniono, że za komponowany na miarę zapach dla Harry'ego i Meghan odpowiada salon perfumiarski Floris London.

 

5/6
Butik Floris przy Jermyn Street w Londynie
Mat. prasowe

 

Marka Floris ma długoletnią historię współpracy z brytyjską rodziną królewską. Od 1820 roku brand cieszy się królewską gwarancją zarówno od królowej, jak i księcia Karola. Istnieją pogłoski, że w dniu ślubu królowa Elżbieta II miała na sobie zapach White Rose brytjskiej marki. Od tamtej pory Floris co roku wypuszcza nowy zapach w urodziny królowej. Na zdjęciu butik Floris przy londyńskiej Jermyn Street.

 

6/6
Ulubione zapachy Meghan Markle
Mat. prasowe

 

Miłość Meghan do zapachów jest dobrze udokumentowana. „Uwielbiam zapachy", powiedziała Księżna Sussex w rozmowie z dziennikiem Daily Express. „Uwielbiam je do tego stopnia, że kiedy wychodzę z domu, a niczym się nie spsikałam, wracam z powrotem". Jakie flakony są stałymi elementami półki Meghan? „Mam parę ulubieńców", powiedziała księżna. „Kocham Côte d'Azur marki Oribe (320 zł) oraz wody kolońskie Wild Bluebell (249 zł / Douglas) i Wood Sage & Sea Salt (249 zł / Douglas) marki Jo Malone.

 

Więcej na temat Meghan Markle