Willa Sereny Williams Willa Sereny Williams Willa Sereny Williams Willa Sereny Williams Willa Sereny Williams
Willa Sereny Williams
Trulia
1/6
Willa Sereny Williams
Trulia

Nasze emocje ledwo opadły po zobaczeniu pałacu oraz jachtu Jana Kulczyka, a już kolejna gwiazda (lub raczej: multimilionerka) pokazuje swój dom.

 

Więcej: Pałac Jana Kulczyka jest na sprzedaż za 185 milionów dolarów. Zobacz ściany pokryte złotem, futrem... To nie dom, to bajka! ZDJĘCIA

 

No może nie do końca „pokazuje". W końcu zdjęcia posiadłości Sereny Williams w Los Angeles trafiły do sieci z dość prozaicznej przyczyny – żyjąca legenda tenisa… wynosi się z tej absurdalnie luksusowej willi i zapewne zamieni ją na kilkukrotnie większą.

 

Więcej: A może by tak… sprawić sobie jacht Jana Kulczyka za 650 milionów?

 

Jeśli chcecie poczuć ukłucie zazdrości – i natychmiast zapisać się na kurs tenisa – zajrzyjcie do naszej galerii, gdzie zobaczycie wnętrze pałacu Sereny.

 

2/6
Willa Sereny Williams
Trulia

 

Willa w dzielnicy Bel Air w Los Angeles, w której mieszkała Serena Williams trafiła właśnie na sprzedaż za okrągłe 43 miliony złotych. Ta licząca sobie równiutkie 566 metrów kwadratowych posiadłość jest największą w dzielnicy – legendarna tenisistka mogła tam spać w jednej z sześciu sypialni, korzystać z jednej z siedmiu łazienek i szaleć do woli po 110 arach przydomowego ogródka.

 

3/6
Willa Sereny Williams
Trulia

 

Dom pasował jak ulał do gwiazdy sportu – w środku znajduje się osobista siłownia, natomiast dookoła posiadłości znajduje się kilkanaście szlaków spacerowych.

 

4/6
Willa Sereny Williams
Trulia

 

Gdzie jest haczyk? W domu nie ma prywatnego kortu tenisowego! No ale trudno winić mistrzynię olimpijską w grze pojedynczej z Londynu o to, że w wolnych chwilach chce odpocząć od gry.

 

5/6
Willa Sereny Williams
Trulia

 

Co jeszcze znajduje się w pałacu Sereny? Cztery salony – dwa oficjalne i dwa prywatne (ah, ci milionerzy i ich prywatność) – pięć jadalni i trzy kuchnie. No i – naturalnie – bar oraz dwa baseny.

 

6/6
Willa Sereny Williams
Trulia

 

Czempionka tenisa zakupiła tę posiadłość 11 lat temu w 2006 roku za skromne 23,8 milionów złotych. Zważywszy na to, że Serena wraz z mężem Alexisem Ohanianem są od miesiąca rodzicami małej dziewczynki, teraz szukają zapewne czegoś nieco mniej skromnego ;-).

 

Więcej na temat Serena Williams