Vans x Marc Jacobs Vans x Marc Jacobs Vans x Marc Jacobs Vans x Marc Jacobs Vans x Marc Jacobs
Vans x Marc Jacobs
1/5
Vans x Marc Jacobs

Czy potrzebujecie idealnych sneakersów na lato? Wasze poszukiwania właśnie dobiegły końca – dzięki kolekcji stworzonej we współpracy Vansa i Marca Jacobsa.

 

Zobacz też: Wyglądają jak zwykłe trampki, ale ich CENA… Zobacz KULTOWE sneakersy, które założyła Kożuchowska!

 

Zarówno sam amerykański projektant jak i paru artystów z USA i Japonii stworzyli własne, psychodeliczne interpretacje klasycznej sylwetki popularnych „vansów". Efekt? Najgorętsza kolaboracja roku.

 

Więcej: Bolesne wspomnienia modelki Zuzanny Bijoch ze współpracy z Markiem Jacobsem

 

Zajrzyjcie do galerii żeby zobaczyć tą odjechaną kolekcję i dowiedzieć się o niej więcej.

 

2/5
Vans x Marc Jacobs

Vans to nasze ulubiona marka butów. Kropka. Kultowa firma wypuściła właśnie zdjęcia najnowszej linii, w której połączyła ona siły z Markiem Jacobsem. To już nie sneakersy – to sztuka.

3/5
Vans x Marc Jacobs

Oczywiście, dotychczasowe kolaboracje Vansa również przysporzyły nam niekontrolowanej chęci zakupów (pamiętacie kolekcje stworzone z Opening Ceremony czy Nordstrom?). Ale nowa kolekcja Jacobsa przenosi słowo „Vans" na wyższy poziom.

4/5
Vans x Marc Jacobs

W nowej linii przeobrażono klasyczną sylwetkę jednego z najpopularniejszych butów świata w nowe, intrygujące kształty – czy Wy również nie możecie powstrzymać radości widząc model wyhaftowany włóczką lub ten ponabijany szpilkami?

5/5
Vans x Marc Jacobs

Premiera linii odbędzie się 16 czerwca. Jednak jeśli chcecie upolować jeden z tych odjechanych modeli, nie będzie to łatwe zadanie. Nowa kolekcja będzie dostępna wyłącznie w sklepach stacjonarnych, a ich dostępność ma być dramatycznie ograniczona – wyprodukowane zostanie zaledwie… 125 par. Domyślamy się, że ich ceny – dotychczas nie ujawnione – będą równie zaporowe.

Więcej na temat buty Marc Jacobs