East News
1/8
East News

 

Bajkowa posiadłość Tyry Banks w Los Angeles została właśnie sprzedana! Gwiazda "Top Model" zarobiła na niej 4 miliony dolarów! Ta luksusowa willa mieści się w Pacific Palisades, malowniczej dzielnicy Los Angeles położonej na kilku wzgórzach i trzech niewielkich kanionach. Tyra Banks była bardzo dumna ze swojego domu. Nic dziwnego, ponieważ to, co się w nim kryło, z pewnością wzbudziłoby zazdrość wielu osób. Zresztą zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami!

 

POLECAMY: Jak mieszka Krzysztof Gojdź? Ikony od Kory, wanna przy łóżku... Zobacz zdjęcia z jego mieszkania!

2/8
East News

 

Na zewnątrz dom Tyry Banks wygląda jak większość posiadłości w Los Angeles. Dużo okien, jasne ściany, wokół sporo kwiatów i drzew. Jednak po wejściu tam człowiek znajduje się nagle w całkiem innym wymiarze! Zobaczcie kolejne slajdy!

3/8
East News

 

Tyra Banks: jak mieszka gwiazda "Top Model"?

 

Jedno słowo, którym można określić ten bajkowy dom to przede wszystkim przestrzeń. Była modelka zadbała o to, aby w jej willi nie zabrakło światła. Liczne okna pozwalają podziwiać świat i zmieniające się pory roku. Nawet jedząc śniadanie można poczuć się jak na wakacjach. Zresztą Tyra Banks bywała tam przede wszystkim w wolnym czasie. Na co dzień gwiazda "Top Model" mieszkała w całkiem innej części Los Angeles. 

4/8
East News

 

Dom w Pacific Palisades, który sprzedano za 4 miliony złotych, mierzy niemal 350 metrów kwadratowych. Znajdują się w nim 4 sypialnie, 5 łazienek oraz dwa klimatyczne kominki. Cały dom został utrzymany w bardzo nowoczesnym stylu. Otwarta przestrzeń daje swobodę poruszania się. Liczne okna oraz doskonałe oświetlenie sprawiają, że każdy poczucie się tam dobrze! 

 

Zobacz także: Łukasz Jakóbiak pokazał, jak wygląda nowe mieszkanie Agnieszki Kaczorowskiej! ZDJĘCIA

5/8
East News

 

Z luksusowych wnętrz można wyjść do ogródka, gdzie znajduje się zaciszny kącik do odpoczywania. Kuszące :)

6/8
East News

 

Tyra Banks ma smykałkę do interesów! W tym roku sprzedała już swoje trzy luksusowe posiadłości! Na wszystkich łącznie zarobiła ponad 14 milionów dolarów! Ta kobieta kocha pieniądze - z wzajemnością! 

7/8
East News

 

W domu gwiazdy "Top Model" każdy szczegół jest bardzo ważny i tworzy niepowtarzalny klimat! 

8/8
East News

 

Chcielibyście kiedyś zamieszkać w podobnej willi? :)

Więcej na temat Top Model