Louis Vuitton New Wave bags
Mat. prasowe

Jeans na fali! Poznaj najnowszą torebkę z letniej kolekcji od Louis Vuitton!

Louis Vuitton New Wave bags
Mat. prasowe

Latem, oprócz nowych ubrań, poszukujemy też stylowej i oryginalnej torebki. Najbardziej rozpoznawalne i pożądane przez gwiazdy, blogerki i miliony kobiet na całym świecie są zdecydowanie torebki z logo Louis Vuitton. Zobaczcie, jaki model proponuje ta marka na nadchodzące lato 2019!

Nowa it-bag od Louis Vuitton na lato 2019!

W każdym sezonie marka Louis Vuitton proponuje nowe wzory kultowych torebek. Tak jest i tym razem. Czy znasz już najbardziej przebojowy model New Wave? Jego nazwa nawiązuje do gatunku muzycznego, który wykształcił się w latach 80., ale również zapowiada nowy rozdział w historii marki. Do tej pory Louis Vuitton nie posiadało w ofercie pikowanych dodatków. Po raz pierwszy kolekcja New Wave Collection została wprowadzona na rynek w zeszłym roku i szybko stała się obowiązującym dodatkiem dla wszystkich trendsetterek i gwiazd. Kolorowe torebki dostępne są w kolorze: czerwonym, różowym, błękitnym i czarnym. Wykonane są z cielęcej skóry i charakterystycznie pikowane w kształcie fali. 

Louis Vuitton New Wave bag lato 2109
Mat. prasowe

W nadchodzącym sezonie marka proponuje nową wersję torebki, model New Wave Chain MM wykonany  z najmodniejszego w tym sezonie denimu. Złote logo LV uzupełnia zdejmowany uchwyt z wyhaftowanym wielokolorowym podpisem „Vuitton”. Pasek z  łańcuszka ma możliwość noszenia na dwa sposoby: podwójny i pojedynczy. Zobaczcie poniżej to cudo! My szalejemy na jej punkcie, a wy?  

Torebka Louis Vuitton-kolekcja lato 2019. Cena ok. 10 tys. złotych

Louis Vuitton New Wave Chain bag MM
Mat. prasowe

 

Więcej na temat torebka Louis Vuitton
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08