To miejsce idealne na sylwestra! Zapraszamy do Przystani Hotel & Spa w Olsztynie To miejsce idealne na sylwestra! Zapraszamy do Przystani Hotel & Spa w Olsztynie Przystań Olsztyn To miejsce idealne na sylwestra! Zapraszamy do Przystani Hotel & Spa w Olsztynie
To miejsce idealne na sylwestra! Zapraszamy do Przystani Hotel & Spa w Olsztynie

Rozgość się w niezwykłym miejscu, nad brzegiem jeziora Ukiel, jednego z najpiękniejszych akwenów Mazur i największego w Olsztynie. Przystań to luksusowy hotel nad jeziorem zapewniający najwyższy standard usług i komfort na jaki zasługujesz. To miejsce idealne, w którym możesz spędzić czas z rodziną lub przyjaciółmi. A co jeśli powiedzielibyśmy ci, że możesz też tam spędzić sylwestra i święta Bożego Narodzenia? Zobacz zdjęcia i rozpłyń się...

1/4
To miejsce idealne na sylwestra! Zapraszamy do Przystani Hotel & Spa w Olsztynie

Przystań Hotel&Spa oferuje spędzenie świąt i sylwestra w tym wyjątkowym miejscu. Jeśli szukasz idealnego prezentu dla bliskiej osoby, pomyśl o voucherze - np. na usługi noclegowe czy SPA. Wyobraź sobie... Ty, twój partner, piękne widoki, zabiegi... Tak może wyglądać twój sylwester w Przystani Hotel&Spa!

2/4
To miejsce idealne na sylwestra! Zapraszamy do Przystani Hotel & Spa w Olsztynie

Przystań Hotel&Spa w Olsztynie to czterogwiazdkowy luksusowy hotel położony na brzegu najpiękniejszego jeziora w Olsztynie. Hotel Przystań wyróżnia się nowoczesną architekturą, która kładzie nacisk na wykorzystanie najwyższej jakości materiałów oraz otwarcie budynku na jezioro, a w tym na walory naturalne. Gości hotelu zachwyca widok, jaki podziwiać można z większości pokoi i wspaniałego podniebnego tarasu na hotelowym dachu.

3/4
Przystań Olsztyn

Doskonałym atutem hotelu jest także bezpośrednie sąsiedztwo znanej w całej Polsce Restauracji Przystań, która cieszy się olbrzymią popularnością i niejednokrotnie gości celebrytów, m.in. Magdę Gessler. Nasze menu obejmuje dania nowoczesnej kuchni europejskiej z elementami kuchni azjatyckiej oraz potrawy luźno nawiązujące do kulinarnej tradycji Polski i regionu.

4/4
To miejsce idealne na sylwestra! Zapraszamy do Przystani Hotel & Spa w Olsztynie

W hotelu znajduje się strefa Spa&Wellnes. Goście bez ograniczeń korzystać mogą z kompleksu saun, basenu z malowniczym widokiem i doskonale wyposażonej siłowni. Profesjonalne zabiegi spa i medycyny kosmetycznej to oferta dla wszystkich, którzy chcą połączyć relaks z dbałością o zdrowie i urodę.

Więcej na temat Spa Sylwester