The Neck and Decollete Concentrate La Mer
Mat. prasowe

Kosmetyk kontra „tech neck”, czyli… "szyja smartfonowa". La Mer ma na to sposób - The Neck and Decollete Concentrate

The Neck and Decollete Concentrate La Mer
Mat. prasowe

Czy wiesz, co to "tech neck"? Szyja, na której przedwcześnie pojawiły się linie i zmarszczki od ciągłego patrzenia w dół na ekran smarftona! Marka La Mer ma na to sposób…

The Neck and Decollete Concentrate La Mer: młodsza szyja

Nowy The Neck and Decollete Concentrate La Mer stworzono, aby nadać cienkiej i delikatnej skórze szyi i dekoltu jędrność i gładkość, głęboko ją nawilżać i chronić, a także minimalizować istniejące już linie. Dzięki bogatej konsystencji oraz zawartości kultowego kompleksu marki La Mer - Concentrated Miracle Broth - krem sprawia, że skóra szyi i dekoltu szybko odzyskuje sprężystość i młody wygląd.

The Neck and Decollete Concentrate La Mer
Mat. prasowe

Jak działa The Neck and Decollete Concentrate La Mer? Na trzy sposoby!  

Po pierwsze, wzmacnia skórę, stymulując jej strukturę podporową (kolagen i elastynę), tym samym ujędrniając ją i wygładzając.

Po drugie, zmiękcza skórę. Wygładza i minimalizuje oznaki starzenia się, a także… częstego wpatrywania się w ekran telefonu.

Po trzecie, rozjaśnia. Likwiduje widoczne przebarwienia i poprawia koloryt skóry. A jasna skóra lepiej odbija światło i wydaje się młodsza!

The Neck and Decollete Concentrate La Mer
Mat. prasowe

Jak stosować The Neck and Decollete Concentrate La Mer?

Marka przygotowała specjalną instrukcję nakładania kremu. Oto ona:

Najpierw użyj delikatnego pędzelka, aby rozprowadzić kurację na skórze szyi i dekoltu (zawsze ruchem w górę). Lekko przyciśnij dłonie do skóry i przesuń je w górę i na zewnątrz. Kolej na opuszki palców: masuj skórę okrężnymi ruchami na zewnątrz i do góry, tak, aby uzyskać uczucie uniesienia i wygładzenia. Skóra odzyska elastyczność i będzie długotrwale i głęboko nawilżona.

The Neck and Decollete Concentrate La Mer kosztuje 1130 zł/50 ml.

 

Więcej na temat La Mer pielęgnacja ciała
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17