Limitowana kolekcja makijażu Terracotta On The Go Guerlain

Wyczekiwana letnia, brązująca kolekcja Terracotta On The Go Guerlain weszła do sklepów! I zaskakuje bardziej niż kiedykolwiek. Takiej jeszcze nie było!

Terracotta One The Go - brąz w wielkim mieście

Kolekcja jest ukłonem w stronę szybkiego, miejskiego życia. Tym razem nie reklamuje jej kampania zrealizowana na rajskich plażach, w egzotycznych ogrodach ani na pustyni. Zdjęcia wykonano na ulicach wielkiego miasta - i to najlepiej oddaje charakter tegorocznej edycji linii Terracotta Guerlain.

1/6
Limitowana kolekcja makijażu Terracotta On The Go Guerlain

Skąd ta zmiana?

Bo nie każda kobieta spędza lato na rajskiej plaży! Większość za to ciężko pracuje i jest aktywna w mieście. Twórcy kolekcji podkreślają, że kobiety marzą pełnej blasku, muśniętej słońcem skórze, która wygląda, jakby dużo czasu spędzały na świeżym powietrzu. Pędząc ulicami miast, chcą być promienne cały rok! Dlatego kolekcja to cztery nowe produkty o nowoczesnym, poręcznym formacie, który umożliwia ich aplikację w mgnieniu oka.

2/6
Limitowana kolekcja makijażu Terracotta On The Go Guerlain - PALETA TERRACOTTA CONTOUR & GLOW

Terracotta Light Sun-kissed Healthy Glow Powder

Ten kultowy już puder, znany z poprzednich edycji kolekcji Terracotta, ma swoje fanki (jesteśmy wśród nich!), które co roku kupują kolejne opakowanie. Skąd ta sława? Idealnie naśladuje świeży blask delikatnie opalonej skóry i daje niezwykle naturalny efekt. Cena: 231 zł.

3/6
Limitowana kolekcja makijażu Terracotta On The Go Guerlain - PODKŁAD W SZTYFCIE TERRACOTTA SKIN

Podkład w sztyfcie Terracotta Skin 

Wygodne opakowanie skrywa kremowy podkład, który pozostawia aksamitne, niezwykle komfortowe wykończenie. Efekt tego lekkiego makijażu można stopniować od średniego do intensywnego. Utrzymuje się na skórze przez 12 godzin! Formuła jest wodoodporna i zawiera sferyczne pudry, która matują cerę. Dostępny w sześciu odcieniach. Cena: 200 zł.

4/6
Limitowana kolekcja makijażu Terracotta On The Go Guerlain - PORĘCZNY PUDER TERRACOTTA TOUCH

Puder Terracotta Touch

Ma zintegrowany, wygodny aplikator, a w składzie korygujące mikrokuleczki i rozświetlające płatki, dzięki czemu jest niedostrzegalny na skórze i pozostawia aksamitne, matowe wykończenie. Formuła wzbogacona olejkiem z jojoby zapewnia skórze nawilżenie przez cały dzień. Do wyboru są cztery odcienie. Cena: 238 zł.

5/6
Limitowana kolekcja makijażu Terracotta On The Go Guerlain

Paleta Terracotta Contour & Glow 

Cztery odcienie - od matowego po opalizujący - zapewniają wiele możliwości w makijażu. Paletę tworzą matowy odcień konturujący (nakładaj go, kreśląc cyfrę „3” od skroni w dół do żuchwy!), satynowy uniwersalny odcień brązowy oraz duet róż + rozświetlacz. Cena: 303 zł.

6/6
Limitowana kolekcja makijażu Terracotta On The Go Guerlain

Pędzel Terracotta Bronzer Brush 

Miękki, duży i okrągły, idealnie nadaje się do nakładania pudrów, różów, rozświetlaczy oraz do konturowania. Muśnij nim także dekolt! Cena: 186 zł.

 

Więcej na temat makijaż Guerlain