Bonbon Pastel Viktor & Rolf
Mat. prasowe

Te słodkości nie tuczą! Poznaj perfumy Bonbon Pastel Viktor & Rolf - zapach słodki jak cukierek

Bonbon Pastel Viktor & Rolf
Mat. prasowe

Nowy zapach Bonbon Pastel Viktor & Rolf  to wariacja na temat klasycznego zapachu Bonbon. Słodka, apetyczna i smakowita - jest jak deser bez kalorii!

Bonbon Pastel Viktor & Rolf: nie tylko dla słodkich dziewczyn 

Bonbon Pastel, nowy zapach domu mody Viktor & Rolf i kolejny w rodzinie Bonbon, stworzony został przez dwójkę wybitnych perfumiarzy – Cecile Matton i Serge'a Majoullie. Jest wariacją na temat klasycznego zapachu Bonbon, ale jest przy tym rześka, świeża, a nawet… lekko słona. Czym pachnie?

Bonbon Pastel Viktor & Rolf
Mat. prasowe

Bonbon Pastel to słodka kompozycja kwiatowo-owocowa, która łączy lekkie morskie nuty z eleganckimi nutami karmelu, piżma i drzewa sandałowego. Otwierają ją nuty soczystej mandarynki, odświeżającej bergamotki i ciepłego kardamonu. W sercu zapachu wyczuwalne są lekkie akordy morskie, kwiat neroli i kwiat pomarańczy. W nucie bazy znów robi się słodko, ale i orientalnie - tworzą ją słodki karmel, drzewo sandałowe, bursztyn i piżmo.

Bonbon Pastel Viktor & Rolf

Niezwykły flakon w kształcie kokardy jest typowy dla całej linii zapachów Bonbon i zainspirowany kreacjami haute couture projektantów Viktor & Rolf. 

Bonbon Pastel Viktor & Rolf
Mat. prasowe

Woda toaletowa Bonbon Pastel Viktor & Rolf dostępna jest wyłącznie w Sephorze. 50 ml kosztuje 339 zł.

 

Więcej na temat perfumy Viktor & Rolf
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51