Taylor Swift na rozdaniu nagród AMA 2018 Taylor Swift Taylor Swift Taylor Swift na rozdaniu nagród AMA 2018
Taylor Swift na rozdaniu nagród AMA 2018
1/4
Taylor Swift na rozdaniu nagród AMA 2018

 

Jak się wyróżnić na imprezie wśród plejady największych światowych gwiazd? Z tym zadaniem musiała się zmierzyć Taylor Swift, która pojawiła się na rozdaniu nagród American Music Awards 2018. Na czerwonym dywanie brylowały m.in. Jennifer Lopez, Mariah Carey czy Rita Ora, ale i tak wszyscy patrzyli na Taylor i jej szałową kreację od Balmain! 

 

Ale zanim przejdziemy do jej stylizacji, skupmy się na nagrodach. Tego wieczoru Taylor Swift nie dała szans innym - zdobyła aż trzy statuetki - została Artystką Roku, została również nagrodzona za najlepszą trasę koncertową oraz najlepszy album popowo/rockowy. Tym samym pobiła rekord samej Whitney Houston i została najczęściej nagradzaną artystą w historii American Music Awards (ma aż 22 statuetki). Podczas ceremonii odbywającej się w Microsoft Theater w Los Angeles wykonała również singiel „I Did Something Bad”.

 

A teraz stylizacja! Poznajcie szczegóły na kolejnych stronach!

 

Zobacz: Nogi do nieba? Taylor Swift ma buty, dzięki którym są jeszcze dłuższe! Wiemy gdzie je kupić!

2/4
Taylor Swift
Instagram

 

Taylor Swift na imprezie American Music Awards postawiła na total look domu mody Balmain. Miała na sobie  zabudowaną sukienkę mini z metalicznego, cekinowego materiału przypominającego odblaskowe małe kafelki, z długimi rękawami, wysokim kołnierzem, mocno dopasowaną talią i strukturalnymi ramionami w stylu lat 80. Do tego pasujące kozaki za kolano na ciekawym słupku o modnym luźnym fasonie. Szukacie inspiracji na imprezę disco? Taylor zrobiła to bezbłędnie!

 

3/4
Taylor Swift
East News

 

Jej futurystyczny look na pewno przejdzie do historii! Nic więc dziwnego, że gwiazda zrezygnowała z mocnego makijażu!


Zobacz: PUDER SYPKI - CZY ABY NA PEWNO WIESZ, JAK GO UŻYWAĆ?

4/4
Taylor Swift na rozdaniu nagród AMA 2018
Więcej na temat Taylor Swift