salon Jessiki Alby
East News

Jessica Alba jest jedną z najpopularniejszych gwiazd Hollywood, a co za tym idzie majątek zgromadzony na jej koncie jest imponujący. Ostatnio gwiazda zdecydowała się wystawić na sprzedaż swój dom w Beverly Hills. Aktorka wyceniła posiadłość na wartą ponad 6 milionów dolarów.

Alba z mężem, Crashem Warrenem przeniosła się do większej rezydencji wewnątrz ekskluzywnego zamkniętego osiedla. Nowy dom para kupiła już w 2017 roku za prawie 10 milionów dolarów.

Zobacz takżeJustin Bieber kupił dom w Kalifornii za 8,5 mln dolarów. Te wnętrza są imponujące!

1/6
dom Jessiki Alb
East News

Dotychczasową posiadłość zbudowano w latach 70. Alba kupiła w 2007 roku za 4 miliony dolarów. Inspirowaną stylem hiszpańskim rezydencję aktorka odnowiła, a co za tym idzie jej cena automatycznie wzrosła. Znajduje się w niej pięć sypialni, siedem łazienek, kuchnia, jadalnia, gabinet z biblioteką i garderoby. Na zewnątrz nie mogło zabraknąć basenu i zielonego ogrodu z pięknymi palmami wokół.

2/6
kuchnia Jessiki Alby
East News

Wszystkie wnętrza w domu Jessiki Alby są bardzo przestronne. Ogromna kuchnia utrzymana w białej kolorystyce z dużą wyspą wygląda naprawdę imponująco. 

3/6
Sypialnia Jessiki Alby
East News

Główna sypialnia zajmuje ogromne pomieszczenie, w którym sporych wymiarów łóżko wydaje się być jedynie niewielką jego częścią. Znalazło się tu miejsce dla drewnianej konsoli oraz foteli i stolika. 

4/6
łazienka Jessiki Alby
East News

W domu Jessiki Alby ogromne wrażenie robi główna łazienka. Co prawda jest ona jedną z siedmiu, które znajdują się w domu, ale jest rozmiar jest imponujący! Znalazła się w niej duża kabina prysznicowa, wolnostojąca wanna i duża szafka z umywalkami. Na uwagę zasługują duże okna, które zapewniają naturalne światło

 

5/6
pokój dla gości w domu Jessiki Alb
East News

W tak dużej willi nie mogło zabraknąć pokoi dla gości. Podobnie jak cały dom dominującym kolorem jest tutaj biel, ale dodatkowym akcentem, który wyróżnia je są pledy w czarno-białe pasy. 

6/6
gabinet Jessiki Alby
East News

Ważne miejsce w domu Alby i Warrena zajmuje gabinet. Ogromne białe regały pomieszczą mnóstwo książek, a drewniane biurko nadaje wnętrzu charakteru. Trzeba przyznać, że dom gwiazdy urządzony jest ze smakiem, z pewnością nie będzie problemu z jego sprzedażą. 

Zobacz takżeDom Barbary Kurdej-Szatan robi wrażenie! Widzieliście, jak urządziła kuchnię i pokój córki?

Więcej na temat Jessica Alba domy gwiazd