PHILIP B RUSSIAN AMBER IMPERIAL GOLD MASQUE
Mat. prasowe

Ta złota maska do włosów kosztuje tyle, co połowa dobrych wakacji. Czyni cuda?

PHILIP B RUSSIAN AMBER IMPERIAL GOLD MASQUE
Mat. prasowe

Ile byś dała, żeby twoje włosy były naprawdę piękne: lśniące, sprężyste, gładkie i gęste? Inwestując w nową maskę Russian Amber Imperial Gold Philip B. musiałabyś… sporo! Nowy kosmetyk kultowej i najbardziej luksusowej linii marki kosztuje tyle, co połowa dobrych wakacji. Czy jest tego wart?

Russian Amber Imperial Gold Philip B.: złoto w pielęgnacji

Linia kosmetyków Russian Amber marki Philip B.to superluksusowa gama produktów do włosów. Nowa, złota maska Imperial Gold jest jej ukoronowaniem. Mieni się złotem i ratuje wszystkie rodzaje włosów. Dzięki peptydom z grochu działa  odżywczo, rewitalizująco, nawilżająco i regenerująco, do tego wzmacnia włosy: pomaga im wzrastać i zapobiega ich wypadaniu. Chroni je też przed działaniem wysokiej temperatury podczas stylizacji prostownicą, suszarką i lokówką. To nie koniec! Zapobiega też rozdwajaniu się końcówek i łamaniu się włosów. Jest idealna do włosów suchych, zniszczonych i farbowanych (o otwartych łuskach), ale… nie obciąża cienkich i delikatnych.

PHILIP B RUSSIAN AMBER IMPERIAL GOLD MASQUE
Mat. prasowe

Efekt? Włosy są pełne blasku, elastyczne i mocne. Rosną zdrowo, mniej wypadają, nie plączą się, nie łamią i nie kruszą. Maska ma do tego piękny zapach i eleganckie opakowanie. Ile kosztuje ten ideał? 

PHILIP B RUSSIAN AMBER IMPERIAL GOLD MASQUE
Mat. prasowe

Luksus kosztuje - maska Russian Amber Imperial Gold Philip B. kosztuje 1099 zł. Skusisz się?

 

Więcej na temat kosmetyki do włosów
Przeładuj

Doda zdradziła nam, gdzie odbędzie się druga edycja koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

zobacz 00:49