Celine Dion w sukni od Stéphane'a Rollanda Celine Dion w sukni od Stéphane'a Rollanda Suknia Celine Dion vs Twitter Celine Dion w sukni od Stéphane'a Rollanda Celine Dion w bluzie Vetements
Celine Dion w sukni od Stéphane'a Rollanda
East News, materiały promocyjne
1/5
Celine Dion w sukni od Stéphane'a Rollanda
East News, materiały promocyjne

Celine Dion po raz pierwszy od 20 lat wykonała na żywo „My Heart Will Go On", swoją ikoniczną piosenkę z filmu „Titanic". Choć minęły już dwie dekady odkąd Dion po raz pierwszy zaśpiewała kultową balladę, to piosenka, jej głos i jej wygląd były lepsze niż kiedykolwiek.

 

Zobacz też: Błędy w filmie Titanic - czy dostrzegliście te wpadki, m.in. kamerzystę odbijającego się w drzwiach?


Na tą specjalną okazję, Dion postawiła na ultra dramatyczny look. Kto jest odpowiedzialny za ten awangardowy projekt? Jak zareagował na nie internet? Odpowiedzi znajdziecie w naszej galerii.

 

Więcej: Celine Dion w wyciągniętej bluzie „Titanic” za 3,5 TYSIĄCA! Zabawna stylizacja czy WPADKA?

 

2/5
Celine Dion w sukni od Stéphane'a Rollanda
East News, materiały promocyjne

Na tegorocznym rozdaniu nagród Billboard Music Awards Celine Dion zaśpiewła „My Heart Will Go On" po raz pierwszy od 20 lat. Ale niektórzy zamiast skupić się na występie nie mogli oderwać wzroku od jej kreacji!

 

Wokalistka miała na sobie długą, obcisłą suknia z elastycznej krepiny, głębokim dekoltem i asymetrycznymi, oversize'owymi ramionami. Ten fenomenalny projekt to dzieło francuskiego couturiera Stéphane'a Rollanda.

3/5
Suknia Celine Dion vs Twitter
East News, Twitter

A może jednak wcale nie aż tak fenomenalny? Chociaż występ Celine był spektakularny, to jej odjechana kreacja odwróciła uwagę części internautów od śpiewu diwy. Suknia od Stéphane'a Rollanda była tamtego dnia jednym z najgorętszych hashtagów na Twitterze! Niektorzy z użytkowników portalu społecznościowego porównywali ją do słynnej góry lodowej, która pogrążyła filmowy liniowiec, a inni do góry bitej śmietany bądź… olbrzymiej chusteczki higienicznej.

4/5
Celine Dion w sukni od Stéphane'a Rollanda
East News

Kanadyjska wokalistka pojawia się ostatnio w odważnych, imponujących stylizacjach – wszystko dzięki nowemu styliście, Lawowi Roachowi. W rozmowie z amerykańską edycją magazynu Elle powiedział on, że Dion spodobał się styl korzystającej z jego pomocy Zendayi Coleman.

5/5
Celine Dion w bluzie Vetements
Instagram

Reszta jest historią – teraz Dion regularnie pokazuje się w ubraniach od Vetements, Balenciagi czy Celine. Kiedy w zeszłym roku Dion sfotografowano w bluzie z kapturem od Vetements z nadrukiem plakatu „Titanica" wszyscy poczuliśmy się trochę jak w „Incepcji"!

Więcej na temat Celine Dion haute couture Titanic