Suknie ślubne w stylu Mai Bohosiewicz
Instagram
1/8
Suknie ślubne w stylu Mai Bohosiewicz
Marta Wojtal

 

31.12.2018 - to wyjątkowa data dla Mai Bohosiewicz. To wtedy polska aktorka, znana m.in. z serialu "Za marzenia", wzięła ślub! Oczywiście największym zainteresowaniem cieszyła się jej suknia ślubna. Gwiazda postawiła na markę Laurelle! Jak twierdzi, to najpiękniejsza suknia ślubna na świecie. Jak zdradziła Maja, powstała przez dwa tygodnie:

 

Trzecią osobą jest Agata z @laurellefashion która uszyła dla mnie w 2tygodnie sukienke moich marzeń. Przepraszam, ale uważam, że jeszcze nie widziałam piękniejszej kiecki ślubnej🙈 to oczywiście jej zasługa nie moja. Agata jak nikt inny potrafi słuchać swoich klientek. Praca z nią i jej Mamą to była czysta przyjemność. - napisała Maja na swoim Instagramie. 

Jeśli spodobała się Wam kreacja Mai Bohosiewicz, zobaczcie kolekcję ślubną marki Laurelle 2018/2019! 

 

Zdjęcia wizerunkowe kolekcji Laurelle 2018/2019 powstały w wyjątkowych wnętrzach hotelu Raffles Europejski Warsaw. Ich autorką jest Marta Wojtal, jedna z najbardziej cenionych polskich fotografek, a o wygląd modelki, Agnieszki Gołębiowskiej (MODEL PLUS), zadbali najlepsi fachowcy z dziedziny wizażu - makijażystka Magda Pieczonka oraz stylista fryzur Piotr Postek.

 

Zobacz także: "Płakałam ze wzruszenia" Maja Bohosiewicz pochwaliła się zdjęciem ze ślubu! Spójrzcie na zjawiskową suknię aktorki!

 

2/8
Suknie ślubne w stylu Mai Bohosiewicz
Instagram

 

Maja Bohosiewicz urządziła weselne przyjęcie w stylu Wielkiego Gatsby'ego. Jej suknia musiała więc oczarować wszystkich. I tak też było! Jej fani są zgodni - Maja wyglądała w niej jak milion dolarów. Zobaczcie inne suknie marki Laurelle z kolekcji 2018/2019!

 

Zobacz: Maja Bohosiewicz pokazała drugą suknię ślubną! Była znacznie skromniejsza i krótsza, ale czy... ładniejsza? Zobaczcie!

 

3/8
VALIA ROSE - Laurelle 2019
Marta Wojtal

 

VALIA ROSE - Laurelle 2019

 

Laurelle  stawia na kontrast, zderza różne, na pozór odmienne, elementy, które połączone tworzą nieoczywistą całość. Suknie ślubne Laurelle podkreślają osobowość Panny Młodej, która w tym najważniejszym dla siebie dniu chce zwracać uwagę, ale też - mimo właściwej ślubnym kreacjom widowiskowości - pozostać w zgodzie z samą sobą.

- Nasze suknie mają wywoływać emocje. Chcę, aby nikogo nie pozostawiały obojętnym - mówi Agata Nivette, projektantka Laurelle. - W najnowszej kolekcji postawiłam na totalną kobiecość, która przy użyciu odpowiednich środków ma różne oblicza. Czasami jest więc delikatna i subtelna, czasami natomiast bardzo, bardzo zmysłowa.

4/8
RUTH - Laurelle 2019
Marta Wojtal

 

RUTH - Laurelle 2019

Kolekcja ślubna Laurelle 2018/2019 spodoba się tym Pannom Młodym, które kochają mocne aplikacje i wyraziste wzory, które uwielbiają nieumiarkowany błysk oraz biżuteryjne detale. To z myślą o nich powstały modele obsypane kryształami Swarovskiego, które nieprzyzwoicie wręcz kuszą i niezawodnie zwracają uwagę.

Dla tych pań, które wolą koronki, marka Laurelle przygotowała suknie z modnymi - a wciąż nie tak bardzo oczywistymi - motywami geometrycznymi. Układając się na ciele w zmysłową mozaikę, wspaniale podkreślają kształty kobiecej sylwetki. Równie spektakularne są suknie z kwiatowych koronek na cielistych tiulach, z efektem tatuażu.

- Koronkowe tkaniny i aplikacje mają cudowną moc. Są nie tylko bardzo kobiece, ale przede wszystkim od ich ułożenia zależy ostateczny charakter ślubnej kreacji. W Laurelle mamy na to tym większy wpływ, że wszystkie koronki układamy i naszywamy ręcznie. To sprawia, że niemal każdą suknię możemy zmodyfikować, indywidualnie dopasować do Panny Młodej wedle jej potrzeb, osobowości, temperamentu i sylwetki - mówi Agata Nivette.

5/8
GIA NEW - Laurelle 2019
Marta Wojtal

 

GIA NEW - Laurelle 2019

Ceny takich sukien? Od 6000-8000 złotych!

 

6/8
DANIELLE - Laurelle 2019
Marta Wojtal
7/8
CHLOE - Laurelle 2019
Marta Wojtal
8/8
CARA - Laurelle 2019
Marta Wojtal
Więcej na temat Maja Bohosiewicz