Signorina Ribelle Salvatore Ferragamo
Mat. prasowe

Signorina Ribelle Salvatore Ferragamo - zapach stylowej rebeliantki

Signorina Ribelle Salvatore Ferragamo
Mat. prasowe

Signorina Ribelle to najnowsza odsłona zapachowego bestselleru Salvatore Ferragamo. Przebojowa! Bo nowa Signorina jest niezależna, zdeterminowana, gwałtowna, ale i pełna wdzięku. A czym pachnie? 

Signorina Ribelle Salvatore Ferragamo: zapach rebeliantki

Nowa Signorina jest nowoczesna! Kompozycja ma oddawać cechy silnej i pewnej siebie dziewczyny, która motywuje i podnosi na duchu inne kobiety. Jej determinacja i niezależność budują jej charyzmę i… charakterystyczny włoski styl.

Odkrywa przed światem pozytywną energię i zamienia zwyczajne chwile w niezwykłe wspomnienia, którymi dzieli się z życiowymi partnerami i grupą przyjaciół w mediach społecznościowych - mówią o nowej Signorinie twórcy zapachu.

Signorina Ribelle Salvatore Ferragamo
Mat. prasowe

Jak taką postawę przełożyć na zapach? Jego twórcy zdecydowali, że najlepiej odzwierciedli ją kompozycja kwiatowo-orientalno-drzewna. Nuta głowy otwiera się owocową kompozycją mandarynki i czerwonej gruszki, przyprawionych różowym pieprzem. W sercu zapachu wyczuwalne są nuty białych kwiatów i molekuła ylang ylang, opracowana specjalnie na potrzeby tej kompozycji. Z kobiecym sercem kontrastuje elegancja drzewnej bazy z sandałowcem i świeżym piżmem. Wszystkie te akordy wzbogacają zaskakujące nutami gourmand: włoskich lodów waniliowych i mleka kokosowego.

Signorina Ribelle Salvatore Ferragamo
Mat. prasowe

Za zapachem podąża flakon. Jak wszystkie flakony Signoriny jest prostopadłościanem, ale tym razem w śmiałej tonacji fuksji. Zdobi go dopasowana kolorystycznie, słynna kokarda Vara z rypsowej wstążki.

Signorina Ribelle Salvatore Ferragamo
Mat. prasowe

Zapach Sigorina Ribelle dostępny jest wyłącznie w perfumeriach Sephora i na Sephora.pl 

Kosztuje 261 zł/30 ml, 373 zł/50 ml i 512 zł/100 ml.

 

Więcej na temat perfumy Salvatore Ferragamo
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41