Serum na noc ORCHIDÉE IMPÉRIALE Sleeping Serum, Guerlain Serum na noc ORCHIDÉE IMPÉRIALE Sleeping Serum, Guerlain Serum na noc ORCHIDÉE IMPÉRIALE Sleeping Serum, Guerlain Serum na noc ORCHIDÉE IMPÉRIALE Sleeping Serum, Guerlain
Serum na noc ORCHIDÉE IMPÉRIALE Sleeping Serum, Guerlain
Mat. prasowe

Czy wiesz, że dziś połowa kobiet cierpi z powodu niedoborów snu? Marka Guerlain przygotowała dla nich rewolucję: serum na noc w linii Orchidée Imperiale, które odtwarza wszystkie korzyści, jakie gwarantuje skórze 7-godzinny sen. Jak na wakacjach!

Serum na noc Orchidée Impériale Night Serum: skórze na sen

Serum na noc Orchidée Imperiale Night Serum zapewnia skórze intensywną regenerację w nocy. Efekt? Skóra jest promienna i wypoczęta jak przy regularnym wysypianiu się. Działa jak dodatkowe kilka godzin snu! Czyli jak?

1/4
Serum na noc ORCHIDÉE IMPÉRIALE Sleeping Serum, Guerlain
Mat. prasowe

Technologia Night Cell Respiration 

Jak działa nowość Guerlain? Dzięki technologii Night Cell Respiration zmniejsza hipoksję, czyli niedobór tlenu w komórkach. Niestety, hipoksja nasila się z wiekiem, pogarszając stan skóry. Tu na pomoc przychodzą zawarte w serum Orchidée Impériale dotleniające wyciągi z dwóch rodzajów orchidei. Dodatkowo, Night Cell Respiration pomaga komórkom maksymalizować produkcję energii, przyspiesza ich regenerację i zmniejsza oznaki starzenia, a także zapobiega skutkom niedotlenienia i ucisku poduszki na twarz, na jakie narażona jest skóra w nocy. Dzięki temu dopływ tlenu jest cały czas taki sam, a płyny w skórze nie są uwięzione i nie powstają pionowe linie, zwane zmarszczkami sennymi.

2/4
Serum na noc ORCHIDÉE IMPÉRIALE Sleeping Serum, Guerlain
Mat. prasowe

Wyciągi roślinne

Serum na noc Orchidée Impériale zawiera też kompozycję ekstraktów łagodzących i ujędrniających, składających się na technologię Night Cell Respiration. Są one antidotum na opuchnięcia i zmarszczki, jakie powstają podczas snu, a także wyraźnie zagęszczają skórę i zmniejszają jej przekrwienie. Efekt? Skóra staje się gładsza i bardziej jędrna, wygląda świeżo i promiennie, a opuchnięcia i zmarszczki powstałe podczas snu są mniejsze. 

3/4
Serum na noc ORCHIDÉE IMPÉRIALE Sleeping Serum, Guerlain
Mat. prasowe

Składniki rozpraszające się bezpośrednio w skórze

Działanie serum Orchidée Impériale utrzymuje się z równym nasileniem przez całą noc za sprawą wysokociśnieniowej technologii maleńkich kropelek. Są one drobniejsze niż średnica komórek skóry, co ułatwia ich asymilację. Dodatkowo, formuła kosmetyku jest lekka i łatwo stapia się ze skórą.

 

Więcej na temat pielęgnacja skóry Guerlain