luksus
Mat. prasowe

Serum La Mer The Concentrate o intensywnym działaniu, właściwościach kojących i wzmacniających przewraca równowagę skórze podrażnionej na skutek działania czynników zewnętrznych i stresu. Produkt uważany jest niemal za gwiazdę w pielęgnacji skóry. Poznajcie serum bliżej! 

Co zawiera serum La Mer The Concentrate?

Serum La Mer The Concentrate zawiera Miracle Broth™, nazywany złotym eliksirem, który stanowi bazę wszystkich produktów La Mer. Stworzył go dr Max Huber, fizyk specjalizujący się w przemyśle lotniczym, który doznał wielu poparzeń podczas pracy w swoim laboratorium. Miracle Broth™ powstał po latach eksperymentów z inspiracji autoregeneracyjnymi właściwościami jednej z alg morskich. 

Naukowcy La Mer pragnęli jednak stworzyć koncentrat Miracle Broth™ w postaci intensywnego serum. Przy zastosowaniu unikalnego procesu ekstrakcji na zimno udało się w La Mer przekształcić odnawiający komórki eliksir Miracle Broth™  w Concentrated Miracle Broth™, opracowany specjalnie na potrzeby kompleksu The Concentrate, który wykorzystuje uzdrawiające właściwości morza. The Concentrate pomaga przywrócić równowagę delikatnej skóry, widocznie koi zaczerwienienia, podrażnienia i inne oznaki zapalenia skóry.

W składzie The Concentrate znalazł się również unikalny Ferment Stabilizujący, pochodzący z narażonego na stres, lecz pełnego witalności świata organizmów morskich, pomagający ustabilizować wrażliwą skórę, pozwalając jej odzyskać najlepszą kondycję.

luksus
Mat. prasowe
luksus
Mat. prasowe

Więcej na temat kosmetyki