Selena Gomez w kampanii Coach

Marka Coach od paru sezonów współpracuje z jedną z największych gwiazd na świecie - Seleną Gomez. Efekty tej współpracy zachwycają miliony fanek na świecie, nic więc dziwnego, że młoda artystka kolejny została twarzą wiosennej kampanii, w której królują już nie tylko torebki, ale i ubrania! 

We współpracy z marką Coach najbardziej podoba mi się to, że doskonale wiedza, jak się ubieram. Wszystko od samego początku wydawało mi się autentyczne” - mówi Gomez o pracy nad kampanią.

Zobaczcie więcej zdjęć poniżej!

Zobacz także: Justin Bieber złamał serce Selenie Gomez? Te zdjęcia was zaskoczą

1/3
Selena Gomez w kampanii Coach

Po raz pierwszy w kampanii z Seleną Gomez pojawiły się ubrania. Znakiem rozpoznawczym tej linii ma być hasło „Not Perfect Always Me”. 

Jestem dumna z tej kolekcji - podkreśla Selena

 

2/3
Selena Gomez w kampanii Coach

Widok uśmiechniętej Seleny Gomez to dla fanów niecodzienny ostatnio widok. Gwiazda jakiś czas temu przeszła poważne załamanie nerwowe, trafiła do szpitala i zniknęła z show-biznesu. Mówiło się, że to wszystko przez rozstanie z Justinem Bieberem, który szybko ułożył sobie życie na nowo z Hailey Baldwin.

3/3
Selena Gomez w kampanii Coach

Selena Gomez potrzebowała więcej czasu, żeby dojść do siebie. Na szczęście dziś jest już szczęśliwa, a co najważniejsze - wróciła do pracy. Bierze udział nie tylko w kampaniach reklamowych, ale i nagrywa nowe utwory!

Zobacz także: Selena Gomez wraca z nowym teledyskiem! Podniosła się po rozstaniu z Bieberem?

Więcej na temat Selena Gomez