Buty Prada Joanny Horodyńskiej Joanna Horodyńska na imprezie Rafaello Joanna Horodyńska i koomplet od Prady wiosna-lato 17 Joanna Horodyńska w pantoflach od Prady Pantofle Prada wiosna-lato 17, 3155 zł
Buty Prada Joanny Horodyńskiej
1/6
Buty Prada Joanny Horodyńskiej

Joanna Horodyńska wie na czym polega moda. Modelka, stylistka i projektantka jako jedna z niewielu polskich gwiazd naprawdę pozwala sobie na eksperymenty z modą, nosi bieżące trendy i nie boi się looków, które wielu uznałoby za karykaturalne bądź ekscentryczne.

 

Więcej: Blady róż, warstwy i dziewczęcość – oto athleisure 2.0 według Miucci Prady.

 

Stylizacje Joanny praktycznie zawsze zwracają naszą uwagę. Najlepszy przykład? Impreza Rafaello w zeszły czwartek. Naszym zdaniem look stylistki był w punkt. Ten różowy total look pochodzi w całości z kolekcji Prady na wiosnę/lato 17!

 

Zajrzyjcie do naszej galerii żeby lepiej się mu przyjrzeć.

 

2/6
Joanna Horodyńska na imprezie Rafaello

Joanna Horodyńska jest jak barometr trendów. W jej stylizacji z imprezy Rafaello wyczuwamy nutkę buduarowego stylu lat 20. i odrobinę odjechanego futuryzmu niczym z lat 50. Kupujemy to!

3/6
Joanna Horodyńska i koomplet od Prady wiosna-lato 17
East News

Stylistka miała na sobie jedwabny komplet od Prady w kolorze pudrowego różu składający się z lekko prześwitującego, marszczonego topu z piórami oraz ręcznie robionej we Włoszech spódnicy. Ta różowa kreacja pochodzi z kolekcji wiosna/lato 17 włoskiego domu mody i kosztuje 7700 zł.

4/6
Joanna Horodyńska w pantoflach od Prady
Instagram

Ale naszym zdaniem show ukradły buty Joanny. Te odlotowe, zdekonstruowane pantofle bez pięty mają lekko zwężane noski i połyskujący, metaliczny finisz. Zwróćcie uwagę na ich odjechany obcas przypominający kształtem grecką kolumnę.

5/6
Pantofle Prada wiosna-lato 17, 3155 zł

Te ręcznie robione we Włoszech cudeńka są wykonane ze skóry, natomiast pod ich podeszwą umieszczono gumowy pasek – znak rozpoznawczy współczesnej, nowoczesnej Prady. W obecnym sezonie do wyboru jest pięć wersji kolorystycznych tych odjechanych pantofli.

6/6
Joanna Horodyńska w pantoflach od Prady
East News

Jeśli, podobnie jak nam, Wam również marzą się te odjazdowe mule to po pierwsze musicie uzbierać 3155 zł (auć!) oraz… pospieszyć się! Ponieważ pochodzą z kolekcji letniej, mogą się one wyprzedać w mgnieniu oka! Na co czekacie?

Więcej na temat Joanna Horodyńska Prada