kobieta z pięknymi rzęsami
fotolia.pl

Chcesz mieć gęste i długie rzęsy w miesiąc? To jest możliwe!

kobieta z pięknymi rzęsami
fotolia.pl

Jeżeli chcesz mieć piękne, naturalne i zniewalające rzęsy, zobacz jak działa odżywka RevitaLash® Advanced! Ta odżywka, dzięki zawartości m.in. BioPeptin Complex® stymuluje wzrost rzęs w rekordowo szybkim tempie! RevitaLash® Advanced sprawi, że już po miesiącu twoje naturalne rzęsy staną się zdrowsze, dłuższe, mocniejsze i grubsze! Produkt stosuje się na noc, tuż u nasady rzęs. Wystarczy jedno pociągnięcie aplikatora!

 

Dlaczego RevitaLash® Advanced?

Produkt ten jest nie tylko skuteczny ale i bezpieczny, co potwierdza pięć niezależnych instytutów badawczych. W skład najnowszej formuły RevitaLash® Advanced wchodzą opracowane przez zespół doktora Brinkenhoffa aktywne molekuły pochodnych nienasyconych kwasów karboksylowych, wyciągi roślinne bogate w antyoksydanty m. in. palma sabałowa, żeń-szeń, zielona herbata, pszenica, nagietek lekarski, miłorząb japoński oraz aminokwasy, witaminy z grupy B, uzupełnione o działanie aktywnych nanopeptydów.

 

RevitaLash® Advanced dostępny w trzech pojemnościach: 3,5 ml, 2,0 ml oraz 1,0 ml, które wystarczają odpowiednio na ponad 6 miesięcy, 3 miesiące oraz 7 tygodni codziennej kuracji dla Twoich rzęs. Dla podtrzymania efektu produkt wystarczy stosować 2 do 3 razy w tygodniu.

 

Odżywka do rzęs RevitaLash® Advanced

Revitalash Advanced
Materiały Prasowe

Gęstsze rzęsy, brwi i włosy! 

Produkty marki RevitaLash® powstały z miłości męża do chorej na raka żony. Wynalazcą tej rewolucyjnej receptury jest doktor Michael Brinkenhoff, którego żona Gayle zachorowała w 2006 roku. Od tamtej pory produkty marki RevitaLash® są światowym liderem stymulacji rzęs, brwi i włosów. Dziś produkty te urzeczywistniają marzenia o pięknych rzęsach, brwiach i włosach na całym świecie. Skuteczne i bezpieczne produkty marki RevitaLash® są zdobywcami wielu prestiżowych nagród.

 

Zobacz produkty marki RevitaLash® :

Produkty Revitalash
Materiały Prasowe

  • RevitaLash® Defining Eyeliner Liner 
  • RevitaLash® Volumizing Mascara
  • RevitaLash® Hi-Def Tinted Brow Gel
  • RevitaLash® RevitaBrow Advanced
  • RevitaLash® Advanced
  • RevitaLash® Volumizing Primer

 

 

Piękne włosy od zaraz! 

 Chcesz mieć zniewalające i zdrowe włosy? Opatentowaną przez doktora Michaela Brinkenhoffa technologię Biopeptin Complex RevitaLash® znajdziesz również w wyjątkowo skutecznej trychologicznej linii do włosów i skóry głowy ReGenesis™ by RevitaLash®. W jej skład wchodzi sześć unikalnych produktów, które pozwalają nadać włosom nową objętość i wspaniały, zdrowy wygląd. Ich unikalna, lecznicza formuła zapewnia zdrowy stan skóry głowy i wzmacnia włosy. Te produkty sprawiają, że włosy odradzają się – BEAUTY REBORN™.

 

Trychologiczna linia do pielęgnacji włosów i skóry głowy ReGenesis™ by RevitaLash®

produkty do pielęgnacji włosów Regenesis
Materiały Prasowe

 

 

Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59