GREEN WOOD I RED WOOD: NOWE ZAPACHY MARKI DSQUARED2 GREEN WOOD I RED WOOD: NOWE ZAPACHY MARKI DSQUARED2 GREEN WOOD I RED WOOD: NOWE ZAPACHY MARKI DSQUARED2 GREEN WOOD I RED WOOD: NOWE ZAPACHY MARKI DSQUARED2
GREEN WOOD I RED WOOD: NOWE ZAPACHY MARKI DSQUARED2
Mat. prasowe

Uwaga, zakochani! Oto coś dla was. Kultowa marka Dsquared2 wypuszcza nowy duet ze słynnej linii Wood. Perfumy Red Wood (dla niej) i Green Wood (dla niego) mogą być idealnym prezentem na walentynki! Czym pachną?

Nowe zapachy Dsquared2: Red Wood i Green Wood

Nowe zapachy Red i Green Wood są intensywne i pełne wigoru. Kompozycja dla niego jest aromatyczno-drzewna, a dla niej - owocowo-drzewna.

„Zapach to zmysłowe doznanie, które w pełni wyraża nas i naszą osobowość. To najbardziej wyjątkowy i intymny element, który sprawia, że jesteśmy rozpoznawalni i w nieuchwytny sposób nas wyróżnia. Uwielbiamy traktować nasze nowe zapachy Wood jak specjalne osobiste akcesoria, które definiują styl i charakter Dsquared2” – mówią Dean i Dan Caten z Dsquare2.

Niezwykłe są też opływowe flakony z cielonego i czerwonego szkła. Każdy z nich ma unikatowy korek. Wykonano go z jesionu – każdy egzemplarz z osobna! A co kryje zapach?

1/4
GREEN WOOD I RED WOOD: NOWE ZAPACHY MARKI DSQUARED2
Mat. prasowe

Nowe zapachy Dsquared2 stworzono dla młodych ludzi żyjących zgodnie z duchem - swoimi pasjami i pozytywnymi wibracjami, przyjmując z entuzjazmem wszystko, co nowe. Są autentycznni, wrażliwi i pełni pasji. Kompozyjce Green i Red Wood mają oddawać napięcie między nimi i… nastrój subtelnej gry uwodzenia. Piękne zdjęcia kampanii reklamowej zrobili fotograficy Mert & Marcus. Twarzą zapachu damskiego jest Anna Ewers, a męskiego - Julian Schneider.

2/4
GREEN WOOD I RED WOOD: NOWE ZAPACHY MARKI DSQUARED2
Mat. prasowe

Czym pachnie Red Wood?

Nowa kompozycja składa się ze musujących, śmiałych nut. Składają się nie nią świeże akcenty różowego pieprzu i żurawiny, przejrzyste nuty liczi, kobiece róża i magnolia oraz piżmo, drewno cedrowe i ambrowe.

3/4
GREEN WOOD I RED WOOD: NOWE ZAPACHY MARKI DSQUARED2
Mat. prasowe

Green Wood - czym to pachnie?

Kompozycja oparta jest na nutach drewna cedrowego i wetiweru. Połączono je z akordem żywicznym, nutami cypriolu, zmysłowego ambroksu oraz otulającego i długotrwale wyczuwalnego piżma.

4/4
GREEN WOOD I RED WOOD: NOWE ZAPACHY MARKI DSQUARED2
Mat. prasowe

Ile to kosztuje?

Zapachy mają takie same ceny w wersji męskiej i damskiej: 220 zł/30 ml EDT, 295 zł/50 ml EDT i 379 zł/100 ml EDT. Będą dostępne od 1 lutego 2020 w perfumeriach Sephora i na Sephora.pl.

Więcej na temat Dsquared perfumy