A girl in Capri Lanvin
Mat. prasowe

Powiew kobiecości w nowym zapachu A Girl in Capri od Lanvin. Chcemy go mieć!

A girl in Capri Lanvin
Mat. prasowe

Nowy, świeży zapach od Lanvin A Girl in Capri to doskonała propozycja na wiosnę. Delikatna kompozycja perfum dla kobiet porównywana jest do muśnięcia wiatru, czułego pocałunku czy letniej bryzy. Kobieta Lanvin jest pełna czaru i wdzięku, spędzając wakacje na pięknej wyspie, czerpie mnóstwo energii z otaczającej ją przyrody! Jeśli poszukujecie nowego zapachu, koniecznie sięgnijcie po nowość od Lanvin.

Jaki jest nowy zapach od Lanvin?

Woda toaletowa A Girl in Capri to kompozycja olejku cytrynowego, bergamotki, kwiatu grejpfruta, drewna dryfującego i piżma. Nowy flakon Lanvin jest inspirowany kobiecymi krągłościami, a kolorystyka złota i bieli wpasowuje się w aktualne trendy. Całość ma przypominać wspaniałe letnie wakacje, nawet nazwa perfum została na opakowaniu napisana ręcznie, aby przypominać pocztówkę z podróży. Woda toaletowa A Girl in Capri to symbol słodkiego, szczęśliwego życia.

Dostępne są trzy pojemności. Za 30 ml zapłacimy ok. 149 zł, 50 ml kosztuje 219 zł, a 90 ml to wydatek rzędu 299 zł. Nowy zapach Lanvin dostępny będzie wyłącznie w perfumeriach Douglas!

Zobacz także:  Inspirowany optymizmem nowy zapach perfum Calvin Klein dla kobiet. Pewność siebie zamknięta we flakonie!

Perfumy Lanvin reklama
Mat. prasowe

 

Więcej na temat perfumy Lanvin
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13