Poppy & Barley Jo Malone London
Mat. prasowe

Poppy & Barley Jo Malone London: tak pachnie angielska łąka pod koniec lata!

Poppy & Barley Jo Malone London
Mat. prasowe

Maki, róże i fiołki, soczyste czarne porzeczki i falujące trawy - to nimi pachną angielskie łąki w drugiej połowie lata, w pełni kwitnienia i obfitości. Zapach Poppy & Barley Jo Malone London pozwala zatrzymać ten nastrój na dłużej!

Poppy & Barley Jo Malone London - czym to pachnie?

Zapach  Poppy & Barley wchodził początkowo w skład limitowanej edycji zapachów English Fields, która podbiła serca kobiet na cały świecie. To ciepła, ale i świeża kompozycja nut kwitnących kwiatów i zbóż. Jej bazą są rozgrzane słońcem maki. Kwiatowy zapach wzbogacony jest różą, fiołkiem i soczystą czarną porzeczką oraz… otrębami i jęczmieniem.

Poppy & Barley Jo Malone London
Mat. prasowe

- Kompozycja Poppy & Barley ma element zaskoczenia i niezwykłości – kontrast pomiędzy pełnymi energii makami a pożywnymi zbożami, zaokrąglony niuansami fiołka i figi. Uważam, że było to niezwykle ekscytujące, kreatywne wyzwanie, a odkrywając potencjał składników oraz ich połączeń wkroczyłam na zupełnie nowe dla siebie terytorium - mówi twórczyni zapachu Mathilde Bijaoui.

Poppy & Barley Jo Malone London
Mat. prasowe

Nie wszyscy wiedzą, że częścią filozofii marki Jo Malone London jest łączenie i warstwowe nakładanie różnych zapachów, aby stworzyć perfumy szyte na miarę - i swój własny zapachowy podpis. Marka rekomenduje, by Poppy & Barley łączyć z zapachem Honeysuckle & Davana, aby otrzymać kwiatową całość, z Wood Sage & Sea Salt, aby uzyskać zapach o mineralnej świeżości, a z Myrrh & Tonka, aby dodać kompozycji ciepła. 

Poppy & Barley Jo Malone London
Mat. prasowe

Zapach Poppy & Barley występuje w dwóch pojemnościach. Linię uzupełnia mydło w płynie. Kosmetyki są do kupienia w wybranych perfumeriach Douglas i na Douglas.pl.

Ile kosztuje zapach Poppy & Barley:

500 zł/100 ml cologne,

250 zł/30 ml cologne,

140 zł/250 ml mydła w płynie. 

 

Więcej na temat perfumy
Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59