Gucci jesień/zima 18 Gucci jesień/zima 18 Gucci jesień/zima 18 Gucci jesień/zima 18 Gucci jesień/zima 18
Gucci jesień/zima 18
East News
1/7
Gucci jesień/zima 18
East News


Co dwie głowy to nie jedna, zdawał się sugerować Alessandro Michele kiedy we wczorajszym pokazie Gucci na jesień/zimę 18 wysłał po wybiegu modelki, które pod pachą trzymały wiernie odwzorowaną replikę własnych głów. Ponieważ moda.

 

Więcej: Gucci właśnie otworzyło restaurację we Florencji ponieważ makaron > dieta

 

Właściwie to na Gucciego zawsze można liczyć jeśli chodzi o wystawne prezentacje. Ale swoim wczorajszym pokazem Alessandro Michele wysłał swoją markę na wyżyny kreatywności. Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się wszystkiego co musicie wiedzieć o nowym, surrealistycznym pokazie Gucci.

 

Więcej: Syreny, Królewna Śnieżka i Ofelia. Gucci właśnie wypuściło kampanię na wiosnę/lato 18

 

2/7
Gucci jesień/zima 18
East News

 

Zaproszenie na pokaz Gucci na jesień/zimę 18 było cyfrowym minutnikiem w plastikowej torebce powoli odliczającym czas. Do czego? Tego wciąż nie jesteśmy pewni. Scenografia prezentacji okazała się być salą operacyjną – co to za operacja? Trochę się boimy...

 

3/7
Gucci jesień/zima 18
East News

 

W pokazie widzieliśmy ekstrawagancką modę, do której Alessandro Michele przyzwyczaja nas już od dobrych paru sezonów. Ale jedno akcesorium było nie do końca oczekiwane. Wychodząca zza rogu modelka z początku wydawała się trzymać niewielką torebkę. Oczywiście okazała się ona być głową – w dodatku, identyczną jak jej własna. Tuż za nią podążał model – naturalnie dzierżąc wierną kopię swojej głowy, ponieważ moda.

 

4/7
Gucci jesień/zima 18
East News

 

Kolekcję zamyka w klamrę jej tytuł – „Cyborg". Jak tłumaczą notki prasowe z pokazu, cyborg Gucciego jest transhumanicznym postczłowiekiem, który istnieje ponad podziałami na czas, miejsce i dziedzictwo kulturowe. Czy tak właśnie wygląda nasza przyszłość? Nie zaprzątajmy sobie tym na razie... głowy.

 

5/7
Gucci jesień/zima 18
East News

 

Jak Michele wyraził swój górnolotny motyw przewodni w kolekcji? Oczywiście, stylizując modelki na postacie z „Gry o Tron", a w miejsce akcesoriów dając im głowy, małe smoczki oraz iguany (bo nerki i torby na ramię są so last season).

 

6/7
Gucci jesień/zima 18
East News

 

Jedna z modelek przeszła przez wybieg w czymś, co na pierwszy rzut oka wydawało się uroczą różową sukienką. Z bliska okazuje się, że na kiecce miała przeźroczysty tiulowy worek na zwłoki z logo Gucci (kiedy umrzemy proszę nas w takim umieścić). A, no i miała też trzecie oko.

 

7/7
Gucci jesień/zima 18
East News

 

Chociaż dodatkowe organy oraz ekstra głowa noszona pod pachą niekoniecznie mają dla nas sens, jakoś nie możemy oprzeć się wrażeniu, że nowa kolekcja Gucci jest super. W zasadzie to tak jak wszystko, co pokazuje nam Alessandro Michele.

 

Więcej na temat Gucci trendy jesień/zima 18