Pokaz Dolce & Gabbana alta moda
Mat. prasowe
1/5
Pokaz Dolce & Gabbana alta moda
Mat. prasowe


Wzbudzająca zachwyt barokowa estetyka, czy przestylizowany kicz? Zdania uczonych na temat twórczości duetu projektantów Dolce & Gabbana może i są podzielone – ale trudno zaprzeczyć, że jeśli chodzi o rozmach pokazów, Włosi nie mają sobie równych.

 

Więcej: Oto najbardziej ekskluzywne suknie świata. Zobaczcie londyński pokaz alta moda Dolce&Gabbana

 

W miniony weekend Dolce & Gabbana zorganizowali pokaz w nowojorskim gmachu Metropolitan Opera, który trwał... trzy dni. Od superelitarnej alta mody aż po gości i sekretną grupę na WhatsAppie wyjątkowo ekskluzywnej klienteli – zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się wszystkiego co musicie wiedzieć na temat nowej prezentacji Dolce & Gabbana.

 

Więcej: Dolce & Gabbana i Smeg właśnie stworzyli lodówkę za 170 tysięcy

 

2/5
Pokaz Dolce & Gabbana alta moda
Mat. prasowe

 

Dolce & Gabbana organizują swój pokaz alta moda dla wybranych spośród swoich najwierniejszych (i najbardziej elitarnych) klientek. Każdy ze 100 looków, które projektanci pokazali w nowojorskiej Metropolitan Opera był unikatowy i wystawiony na sprzedaż prosto z wybiegu – według zasady kto pierwszy ten lepszy.

 

3/5
Pokaz Dolce & Gabbana alta moda
Mat. prasowe

 

Podobno D&G przyjmują zamówienia podczas pokazu za pośrednictwem ekskluzywnej grupy na WhatsAppie – a przy gościach z Rosji, Bliskiego Wschodu, Chin i Wielkiej Brytanii śmiemy twierdzić, że tuż po rozpoczęciu prezentacji na grupie zawrzało.

 

4/5
Pokaz Dolce & Gabbana alta moda
Mat. prasowe

 

Pełna przepychu prezentacja Dolce & Gabbany trwała aż trzy dni i zawarła w sobie – poza alta modą, czyli odpowiedzią Włochów na paryskie haute couture – pokaz biżuterii i mody męskiej.

 

5/5
Pokaz Dolce & Gabbana alta moda
Mat. prasowe

 

Sama kolekcja – jak zdradzają sami projektanci – była celebracją historii Ameryki. Na plecy bomberki we wzór moro trafił zatem haft przedstawiający Statuę Wolności, jedwabny, pidżamowy komplet zdobiły fotografie Times Square, natomiast na podszewce futra z szynszyli (mimo ogólnej tendencji, D&G nie zrezygnowali z naturalnych futer) znalazł się napis „God Save America".

 

Więcej na temat Dolce & Gabbana