Chanel
ONS.pl

Pokazy Chanel słyną z niesamowitych scenografii. Tym razem udawała alpejską wioskę. Modelki chodziły po jej zaśnieżonych uliczkach. Wśród nich Kaia Geber i… Penelope Cruz!

Powiało chłodem

Efekt był totalny. Ścieżka dźwiękowa pokazu naśladowała odgłosy wydawane przez tworzący się lód, a modelki wyłaniały się z hotelu z szyldem "Gardenia Chanel". Oprawa wizualna pokazu była pomysłem zmarłego ostatnio Karla Lagerfelda. Goście pokazu mogli posłuchać także jego głosu - na jednym z ostatnich jego podcastów, który rozbrzmiał w hołdzie dla projektanta.

A potem ruszył pokaz. Co zaproponował Karl na jesień 2019? Zobacz w naszej galerii.

1/6
Chanel
ONS.pl

Scenografia jak zawsze była wspaniała. Goście siedzieli na zaśnieżonych uliczkach słonecznego, alpejskiego miasteczka. Jego architektura nawiązywała do tradycyjnego budownictwa. Było zupełnie jak w eleganckim Aspen!

2/6
Chanel
ONS.pl

Niekwestionowaną gwiazdą pokazu była aktorka Penelope Cruz, prywatnie zaprzyjaźniona z Karlem Lagerfeldem. Jej występ na wybiegu był hołdem dla zmarłego przyjaciela. Na pokazie pojawiły się też sławy modelingu: córka Cindy Crawford, Kaia Gerber oraz Cara Delevingne.

3/6
Chanel
ONS.pl

W kolorystyce kolekcji dominowała biel, często zestawiona z czernią lub szarością, ale pojawiły się także beż, róż, oraz zaskakujący zimą głęboki, intensywny błękit. 

 

4/6
Chanel
ONS.pl

Zaskoczyły wdzięczne, kobiece sylwetki inspirowane strojami ludowymi. Grube hafty, kolory ziemi i ciężkie falbany - oto przepis na kobiecą zimową stylizację w klimacie Chanel.

5/6
Chanel
ONS.pl

Było też… bardzo nowocześnie. Stylizacje utrzymane w beżowej tonacji zaskakiwały połączeniem skóry i miękkich wełen, zamaszystymi fasonami spodni i peleryn oraz detalami z lateksu i kożuszka.

6/6
Chanel
ONS.pl

W kolekcji nie zabrakło też intensywnych różów. Odcień fuksji pojawiał się na płaszczach i puchowych kurtkach. Uwaga, także noszony jako total look! To cieszy - szare zimą ulice mają szansę nabrać kolorów.

Zobacz także: Bardziej Chanel już się nie da. Zobacz kampanię Karla Lagerfelda z Kaią Gerber w roli głównej

Więcej na temat Chanel