Pippa Middleton w sukni Erdem na ślubie w Sztokholmie Pippa Middleton w sukni Erdem na ślubie w Sztokholmie Pippa Middleton w sukni Erdem na ślubie w Sztokholmie Suknia Kenzie Convertine Rose od Erdem Pippa Middleton w sukni Erdem na ślubie w Sztokholmie
Pippa Middleton w sukni Erdem na ślubie w Sztokholmie
East News
1/5
Pippa Middleton w sukni Erdem na ślubie w Sztokholmie
East News

Przez ostatnie tygodnie Pippa Middleton była dość zajęta podczas miesiąca miodowego ze swoim mężem Jamesem Matthewsem. Tuż po najważniejszym ślubie roku państwo Matthews Middleton udali się na wakacje na Polinezję Francuską, a następnie na ekstrawagancką wycieczką po najsłynniejszych miastach Australii.

 

Zobacz też: Niegrzeczny książę, szampan i kawior. 8 rzeczy których nie wiedzieliście o ślubie Pippy Middleton

 

Ich ostatnim przystankiem było wesele znajomych w Sztokholmie w zeszłą sobotę, na którym Pippa wyglądała bardziej szykownie niż kiedykolwiek. Zajrzyjcie do naszej galerii aby dowiedzieć się więcej o jej fenomenalnej kreacji.

 

Więcej: POJEDYNEK Księżna Kate kontra Pippa! Obie są fankami nakryć głowy z... futra martwych owiec. Ładne? OCEŃ

 

2/5
Pippa Middleton w sukni Erdem na ślubie w Sztokholmie
East News

Ślub Pippy Middleton i Jamesa Matthewsa był wręcz ikoniczny, głównie za sprawą bezbłędnej kreacji od Gilesa Deacona siostry księżnej Kate. Choć ich miesiąc miodowy nadal trwa, para pokazała się właśnie po raz pierwszy jako małżeństwo na ślubie ich przyjaciół w Sztokholmie.

3/5
Pippa Middleton w sukni Erdem na ślubie w Sztokholmie
East News

Ta doskonała jedwabna suknia z klasycznym kwiatowym printem, którą miała na sobie Middleton to projekt Erdem. Nie mamy wątpliwości, że ze swoim wysokim kołnierzem, długimi rękawami i dramatycznie zwężaną talią, ten model będzie popularnym wyborem fanek stylu Pippy.

4/5
Suknia Kenzie Convertine Rose od Erdem

Model, na który zdecydowała się siostra księżnej Cambridge nazywa się Kenzie, natomiast jej kwiatowy wzór nosi nazwę Convertine Rose. Wyrafinowana, elegancka i odrobinę boho – czy możecie sobie wyobrazić doskonalszą kreację na imprezę wśród szwedzkiej śmietanki towarzyskiej?

5/5
Pippa Middleton w sukni Erdem na ślubie w Sztokholmie
East News

Podczas gdy sylwetka kreacji Erdem nawiązuje do surowej elegancji epoki wiktoriańskiej, dzięki cyfrowemu printowi zyskuje ona współczesny kontekst. Ile trzeba zapłacić żeby poczuć się jak Pippa? Cóż, suknie od Erdem nie należą do tanich i Kenzie nie jest wyjątkiem. Kosztuje ona aż 12880 zł!

Więcej na temat Pippa Middleton