Estee Lauder nowy krem
Mat. prasowe

Smog i spaliny naszej skórze już nie zaszkodzą! Poznaj nowość od marki Estée Lauder

Estee Lauder nowy krem
Mat. prasowe

Jeśli szukasz idealnego kremu-fluidu na wiosnę, to poznaj nowość od marki Estée Lauder - Perfectionist Pro Multi-Defense UV Fluid SPF 45. Jak sama nazwa wskazuje, to multizadaniowy produkt, który radzi sobie z wieloma problemami naraz, m.in. przeciwdziała widocznym skutkom szkodliwych czynników środowiskowych włącznie z promieniowaniem UVA/UVB i zanieczyszczeniem.

Na co działa fluid Estée Lauder?

Perfectionist Pro Multi-Defense UV Fluid SPF 45 od Estée Lauder zapobiega uszkodzeniom, które wywołują promienie UV. W produkcie znajduje się nowy ekstrakt ze złotogłowiu, który pomaga przeciwdziałać uszkodzeniom elastyny odpowiedzialnej za mocną i elastyczną podbudowę skóry. Formuła pomaga przeciwdziałać powstawaniu przedwczesnych oznak starzenia takich jak drobne linie i zmarszczki, przebarwienia i utrata jędrności, których pojawianie przyspiesza ekspozycja słoneczna. 

Fluid neutralizuje wewnętrzne, a także zewnętrze zanieczyszczenia. W kosmetyku znajduje się połączenie 8 silnych przeciwutleniaczy, obejmujących wyciąg ze złotogłowiu, witaminy C i  E, resweratrol i wyciąg z zielonej herbaty pomagają skórze chronić się przed nieuniknionym oddziaływaniem szkodliwych czynników środowiskowych. Skuteczna formuła zapewnia ochronę przeciw utlenianiu i źródłom zanieczyszczeń takim jak ozon, dym, podczerwień i mikropył 

Fluid Estée Lauder wzmacnia również barierę ochronną skóry dzięki zawartości wyciągu z kaktusa, co pomaga zatrzymać wilgoć w skórze i zapobiec odwodnieniu spowodowanemu czynnikami zewnętrznymi takimi jak ogrzewanie i klimatyzacja, podczas gdy ta formuła wspomaga skórę w walce ze szkodliwymi czynnikami środowiskowymi. Silne przeciwutleniacze obejmujące wyciąg z alg i kofeina zapewniają skórze uczucie komfortu i ukojenia. Wzmocniona skóra może chronić się skuteczniej. 

Fluid Estée Lauder chroni przed szkodliwymi promieniami słonecznymi

Perfectionist Pro Multi-Defense UV Fluid SPF 45 od Estée Lauder powstał na bazie blokerów słonecznych w 100 proc. opartych na minerałach. Formuła kremu tworzy rodzaj jedwabistej woalki, która zabezpiecza skórę przed promieniowaniem UVA/UVB. Fluid lekko nawilża skórę pozostawiając ją miękką, gładką i zapewniając jej uczucie komfortu.

Fluid należy stosować rano jako ostatni etap pielęgnacji. Ma formułę beztłuszczową, nie klei się, nie zatyka porów. Pozostawia skórę promienną, tworząc idealną bazę pod makijaż. 

 

Oto nowość od Estée Lauder

Estee Lauder krem Perfectionist Pro Multi-Defense UV Fluid SPF 45
Mat. prasowe

Perfectionist Pro Multi-Defense UV Fluid SPF 45 od Estée Lauder zapewnia piękną cerę

Estee Lauder kampania reklamowa kremu
Mat. prasowe

Zobacz także: Inspirowany optymizmem nowy zapach perfum Calvin Klein dla kobiet. Pewność siebie zamknięta we flakonie!

Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23