zapach Experumentum Crucis marki Etat Libre d'Orange
Mat. prasowe

Oto perfumy idealne dla kobiet i dla mężczyzn - Experimentum Crucis marki Etat Libre d'Orange

zapach Experumentum Crucis marki Etat Libre d'Orange
Mat. prasowe

Szukasz odpowiedniego zapachu na wiosenno-letni sezon? W takim razie zwróć uwagę na perfumy Experumentum Crucis marki Etat Libre d'Orange, które są idealne zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. To zapach unisex, który warto mieć w swojej kolekcji. Dlaczego? Zrozumiesz, gdy poznasz główne nuty tych nowych perfum.

Zapach Experumentum Crucis marki Etat Libre d'Orange

Experumentum Crucis od marki Etat Libre d'Orange to drzewno-aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn, które zostały wydane w 2019 roku. Nutami głowy są tu jabłko, liczi i kmin, natomiast nutami serca: miód, jaśmin i róża. W nutach bazy wyczujecie akigalawood, piżmo i paczulę. 

Ciekawostką jest fakt, że perfumy powstały z inspiracji historią... Isaaca Newtona! Legenda głosi bowiem, że na głowę Newtona spadło jabłko, co pozwoliło mu odkryć teorię powszechnego ciążenia. Twórcy perfum wyobrazili sobie natomiast, że mężczyzna zasnął pod różanym krzakiem i na jego głowę spadła róża! 

Co czułby z zamkniętymi oczami, zanurzając twarz w sercu kwiatu? Zapach przyciągania: szypr! Formuła bardzo bezpośrednia i bardzo zdecydowana, jak coś, co spada na ciebie z hałasem. Ten kto nie pozwoli ci odejść. Przebudzenie, które nas ogarnia. (...) Tak więc, wybacz nam, że zainspirował nas Twój Experimentum Crucis! Ponieważ radykalna siła naszych perfum transponuje w zapach sposób, w jaki zaburzyła naszą wizję świata - wyznali twórcy perfum.

Skusicie się? 

Experumentum Crucis marki Etat Libre d'Orange
Mat. prasowe

 

Więcej na temat perfumy
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08