Okulary Dolce & Gabbana i Magda Gessler Okulary Tropico Italiano Dolce & Gabbana Okulary Tropico Italiano Dolce & Gabbana Okulary Tropico Italiano Dolce & Gabbana Okulary Tropico Italiano Dolce & Gabbana
Okulary Dolce & Gabbana i Magda Gessler
1/5
Okulary Dolce & Gabbana i Magda Gessler

Kim jest dziewczyna Dolce & Gabbana w sezonie wiosna/lato 17? Jest ona Sycylijką – włoski duet projektantów po raz kolejny sięga w tym roku do swoich korzeni i jako inspirację obecnej kolekcji podaje on wszystko to, co kojarzymy ze skąpanymi w słońcu wakacjami na południu Włoch – świeże owoce, rozgrzane wzgórza porośnięte ziołami, kolor i dolce vita.

 

Zobacz też: Magda Gessler na konferencji "Kuchennych rewolucji" w kosmicznie drogich okularach! ZDJĘCIA

 

Uzupełnieniem tej eksplodującej kolorami linii jest kapsułowa, limitowana kolekcja okularów, które swoją misterną, bogato zdobioną stylistyką budzą w każdej z nas sycylijską duszę! Ma je już Magda Gessler! Zobacz naszą galerię, żeby dowiedzieć się więcej o tych misternych dziełach sztuki.

 

2/5
Okulary Tropico Italiano Dolce & Gabbana

Te oversize'owe okulary w stylu vintage są zainspirowane luzem i beztroską słonecznych wakacji. Są one dostępne w wersji różowej, niebieskiej i przezroczystej – Dolce & Gabbana pomyślało także o bardziej stonowanych wersjach – białej i czarnej. Delikatne kwiatowe detale powstały z kryształowych płatków od Swarovskiego.

3/5
Okulary Tropico Italiano Dolce & Gabbana

Ta para wyróżnia się unikatowymi motywami dekoracyjnymi z przodu – ten owocowy wzór powstał z wielokolorowych cekinów.

4/5
Okulary Tropico Italiano Dolce & Gabbana

Nie jesteśmy jedynymi, których urzekły te fenomenalne włoskie okulary! Magda Gessler zawsze podkreśla swój ognisty, południowy temperament feerią barw, printów i tekstur w swoich stylizacjach – i za to ją kochamy! Gwiazda TVNu już ma swoją parę okularów D&G Tropico Italiano. Jesteśmy zdania, że są dla niej wprost stworzone!

5/5
Okulary Tropico Italiano Dolce & Gabbana

Biorąc pod uwagę podobnie zdobione okulary z minionych kolekcji włoskich projektantów, cena tegorocznych modeli może sięgać nawet kilkunastu tysięcy złotych! Dotychczas jednak nie ujawniono nic na temat ceny, dostępności ani nawet premiery tej fenomenalnej, limitowanej edycji. Wiemy tylko, że będą one dostępne w butikach Dolce & Gabbana i w wybranych salonach optycznych. Z niecierpliwością czekamy na więcej informacji!