Nudestix Nudestix Nudestix Nudestix Nudestix
Nudestix
Mat. prasowe

Perfekcyjny, naturalny makijaż za jednym pociągnięciem… sztyftu? Nowa w Polsce marka makijażowa Nudestix udowadnia, że to możliwe.

Nudestix: wygoda i naturalność

Kanadyjska marka Nudestix, która właśnie wchodzi do Polski, to rodzinny biznes. Założyły ją siostry Ally i Taylor z mamą, chemiczką, Jenny Frankel. Wszystkie trzy lubią całkowicie naturalny makijaż, który tylko delikatnie podkreśla atuty twarzy. Filozofia Nudestix zatem to… upraszczanie kobietom życia. Na czym polega?

1/6
Nudestix
Mat. prasowe

Według Nudestix makijaż nie powinien obciążać skóry, a jedynie ukrywać jej niedoskonałości oraz eksponować naturalne piękno każdej kobiety - zgodnie z filozofią “go nude but better".

 

2/6
Nudestix
Mat. prasowe

Twórczynie Nudestix uważają, że całkowity makijaż można zrobić wygodnie i szybko jedynie kilkoma kosmetykami o wygodnej formule sztyftów - tę formę mają niemal wszystkie kosmetyki marki: szminki, podkłady, róże i cienie do powiek. Pakowane są poręczne i bezpieczne, eleganckie i trwałe pudełka - idealne do przenoszenia! 

Kosmetyki Nudestix można już kupić na stronie Douglas.pl, a od marca także w stacjonarnych drogeriach Douglas. Przedstawiamy bestsellery marki!

3/6
Nudestix
Mat. prasowe

Róż Nudies All Over Face Bloom

Róż w sztyfcie z pędzelkiem do rozcierania, który można odkręcić w celu oczyszczenia. Kosmetyk ma formułę rozświetlającego balsamu skórę z miękkim, metalicznym połyskiem. Daje modny efekt "glassy skin". Kosztuje 125 zł.

4/6
Nudestix
Mat. prasowe

Zestaw pomadek Mini Everyday Nude 

Zestaw zawierający trzy matowe pomadki do ust w odcieniach nude: Purity, Sin i Pulse. Mają formułę kredek i pomyślane są tak, by można je wykorzystywać jako pomadki, konturówki do ust i róże do policzków. Zapewniają mocno matowy efekt, ale nie wysuszają ust! Zestaw z temperówką kosztuje 109 zł.

5/6
Nudestix
Mat. prasowe

Zestaw do makijażu oczu Mini Gold Smokey Eyes

Zestaw zawiera trzy miniatury cieni w kredce: dwie minikredki o świetlistym wykończeniu i jedną o wykończeniu matowym. Każda z nich może być używana także jako cień do powiek lub eyeliner. Mają aksamitną formułę i trwałość nawet do dziewięciu godzin! Zestaw z temperówką kosztuje 109 zł.

6/6
Nudestix
Mat. prasowe

Zestaw do makijażu Mini Nudies 

Oto kosmetyki, którymi zrobisz cały makijaż, a do tego mają poręczny minirozmiar idealny na wyjazdy.  Zestaw zawiera brązer, róż i rozświetlacz, które sprawdzą się także jako pomadki do ust i cienie do powiek. Ten zestaw także kosztuje 109 zł. Szukaj w Douglasie

 

Więcej na temat kosmetyki makijaż