Tiffany Love Składniki Tiffany Love Women Składniki Tiffany Love Men Tiffany Love
Tiffany Love
Mat. prasowe

Tiffany & Love for Her i Tiffany & Love for Him to nowe zapachy słynnej na całym świecie firmy biżuteryjnej Tiffany & Co. Damsko-męski duet ma jeden wspólny składnik. Czym pachnie miłość według Tiffany'ego?

Tiffany & Love for Her i Tiffany & Love for Him: nowe zapachy dla zakochanych

Od ponad 130 lat Tiffany & Co., najważniejsza firma jubilerska na świecie, tworzy biżuterię, która afirmuje związki i historie miłosne. Teraz robi to także w zupełnie nowy sposób - perfumami! Tiffany & Love for Her i Tiffany & Love for Him to pierwszy projekt marki w kategorii podwójnych zapachów. 

„Nasze nowe zapachy ilustrują nowoczesną miłość i autentyczne więzi. Odzwierciedlają moc, radość i obietnice, jakie odnajdujemy w sobie nawzajem - mówi Reed Krakoff, dyrektor artystyczny Tiffany & Co.

1/4
Tiffany Love
Mat. prasowe

Oba zapachy, damski i męski, łączy wspólny główny składnik – niebieska sekwoja. Ta żywa nuta drzewna odnosi się też do legendarnego odcienia Tiffany Blue.

2/4
Składniki Tiffany Love Women
Mat. prasowe

Tiffany & Love for Her to nowoczesny, kwiatowy zapach drzewny. Opiera się on na kompozycji niebieskiej sekwoi z wetiwerem i drewnem cedru w nucie głębi, a otwiera się grejpfrutem i niebieską bazylią - roślinnym składnikiem opracowanym wyłącznie dla firmy Tiffany. Serce kompozycji jest słodkie - pachnie kwiatowym bukietem neroli.

3/4
Składniki Tiffany Love Men
Mat. prasowe

Tiffany & Love for Him to cytrusowy zapach z nutą głębi nasyconą drewnem. Otwiera się olejkami imbiru, mandarynki i kardamonu. W nucie serca wyczuwalne są świeży jałowiec i ciepły, żywiczny cyprys, a w nucie głębi kompozycję dopełnia drewno sandałowca, wetiwer i niebieska sekwoja.

4/4
Tiffany Love
Mat. prasowe

Gamę Tiffany & Love tworzą damska woda perfumowana oraz męska woda toaletowa.

Ceny:

Tiffany & Love for Her - 405 zł/50 ml EDP i 579 zł/90 ml EDP

Tiffany & Love for Him - 279 zł/50 ml EDT i 385 zł/90 ml EDT

 

Więcej na temat perfumy