Nowe zapachy Le Couvent des Minimes
Mat. prasowe

Grecja, Włochy czy Brazylia? Z nowymi zapachami Le Couvent des Minimes lato się jeszcze nie skończyło!

Nowe zapachy Le Couvent des Minimes
Mat. prasowe

Kochasz egzotykę i podróże? W takim razie francuska marka Le Couvent des Minimes jest dla ciebie! Jej perfumy inspirowane są zapachami najdalszych zakątków świata. Teraz prezentuje trzy nowe zapachy przywodzące na myśl wyspy włoską, grecką i brazylijską. Czym pachną Kynthos, Palmarola i Tinhare?

Le Couvent des Minimes: nowe zapachy na jesień 2019

Trzy nowe zapachy dołączają do linii Remarquable inspirowanej portami, do których podróżował słynny botanik i członek zakonu minimitów (marka wzięła swą nazwę właśnie od tego zgromadzenia) Louis Feuillée. Wszystkie trzy wyspy aż kipią roślinnością i aromatami lawendy, wetywerii, jaśminu i wanilii.

"Włoski" zapach Palmarola zainspirowany jest niewielką i bezludną wyspą należącą do archipelagu na Morzu Tyrreńskim. Objęta jest ona rezerwatem i uznawana za jedną z najpiękniejszych na świecie. W nucie podstawy kompozycja ma słodką esencję drzewa gwajakowego, otoczoną przez lekką bergamotkę i włoską cytrynę oraz jaśmin arabski.

Ceny: 269 zł/50 ml i 439 zł/100 ml

Nowe zapachy Le Couvent des Minimes
Mat. prasowe

Do Grecji zabiera nas zapach Kynthos. Zainspirowany jest jedną z wysp na Cykladach. To mieszanka tradycyjnych i nowoczesnych w perfumiarstwie nut zapachowych: esencji lawendy w nucie głowy, esencji tymianku w sercu zapachu oraz esencji paczuli i wetywerii w jego bazie. 

Ceny:  269 zł/50 ml i 439 zł/100 ml

Nowe zapachy Le Couvent des Minimes
Mat. prasowe

Marzysz o dalszej podróży? Zapach Tinhare zabierze cię do Brazylii. Esencja z czerwonej mandarynki w głowie kompozycji, jasne drewno i jaśmin w nucie serca oraz absolut waniliowy w nucie bazy oddają klimat egzotycznej wyspy, gdzie czas stoi w miejscu, a rajskie plaże z nieskazitelnym piaskiem wydają się nie mieć końca… 

Cena: 439 zł/100 ml (zapach występuje tylko w jednej pojemności)

Wszystkie zapachy Le Couvent des Minimes są do kupienia e perfumieriach Douglas i na Douglas.pl.

 

Więcej na temat perfumy
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08