nowe serum Sisley
Mat. prasowe

Zmarszczki spędzają ci sen z powiek i marzysz żeby w końcu się ich pozbyć? Na ratunek przychodzi nowe serum przeciwstarzeniowe marki Sisley, które cofa wskazówki zegara biologicznego, aby przywrócić podstawowe mechanizmy charakterystyczne dla młodej skóry.

Jak to działa?

Z wiekiem skóra traci jędrność i elastyczność, stopniowo zaczynają formować się zmarszczki. Kolagen w skórze ulega degradacji. Wpływa na to nasz styl życia oraz szkodliwe czynniki zewnętrzne z jakimi spotykamy się na co dzień. Na ratunek przychodzi nowe serum marki Sisley- Sisleÿa L'Intégral Ânti-Age, Anti-WrinkleConcentrated Serum, które koncentruje się na dwóch zupełnie nowych zadaniach: wznowieniu produkcji kolagenu u źródeł oraz regeneracji macierzy pozakomórkowej. Dlatego błyskawicznie i wyraźnie przeciwdziała zmarszczkom na całej twarzy. Już po dwóch miesiącach następuje znaczna ich redukcja (zarówno mimicznych, wynikających z odwodnienia i powodowanych przez proces starzenia) stają się mniej wyraźne i zmniejsza się ich długość i głębokość. Efekt? Zmarszczki są wypełnione od wewnątrz, rysy ulegają wygładzeniu a kontur twarzy wydaje się uniesiony w efekcie skóra wygląda znacznie młodziej.

Zobacz także: Kosmetyki wegańskie do makijażu – jakie to produkty i czym się wyróżniają?

1/1
nowe serum Sisley
Mat. prasowe

Serum "Sisleÿa L'Intégral Ânti-Age, Anti-Wrinkle Concentrated Serum" jest dostępne od lutego 2019 roku i zapłacimy za nie 1770 zł / 30 ml

Serum można również łączyć z innymi produktami linii Sisley L'Intégral Ânti-Age, aby zoptymalizować jego działanie przeciwzmarszczkowe.

Zobacz także: Lierac Premium Cure - złoty sposób na młodość w 28 dni!

Więcej na temat kosmetyki do twarzy